اخبار سیاسی

کاهش ضریب تخلف در صدور چک بی محل

بر اساس دستورالعمل جدید، صادرکننده چک بی محل از بسیاری خدمات بانکی محروم می گردد و نقش بازدارنده آن می تواند بر کاهش صدور چک های برگشتی تأثیرگذار باشد.

9 اسفند 1399

خبرنگاران معاون استاندار بوشهر:مسئولان در پی گیری مطالبات مردم احساس خستگی نکنند

بوشهر-خبرنگاران- معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرگفت: مسئولان در پی گیری مطالبات مردم نباید احساس خستگی نمایند و رسیدگی به نیازهای مردم بعنوان اولویت نخست باید مورد توجه قرار گیرد.

5 اسفند 1399

سر و کله کرونای آلمانی هم پیدا شد

بعد از کروناهای انگلیسی، آفریقایی و برزیلی حالا نوبت به یک گونه جهش یافته دیگر از ویروس کروناست که جهان را نگران کند. این ویروس آلمانی است.

2 اسفند 1399

انتصاب در آخرین ساعات دولت ترامپ، صدای پلوسی را درآورد

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به کریستوفر میلر، کوشش برای انتصاب یک فرد وفادار به دونالد ترامپ، اما از نظر او فاقد صلاحیت را به عنوان مشاور عمومی آژانس امنیت ملی فقط 72 ساعت قبل از آغاز دولت جدید، روندی بسیار نامناسب و مشکوک دانست...

29 بهمن 1399

فرانسه از پیشرفت و ثبات عراق حمایت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس عراق، برونو اوپیر سفیر فرانسه روز یکشنبه با محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق ملاقات کرد.

29 بهمن 1399

از دامنه تاثیر شیوع کرونا بر مهاجرت های بین المللی چه می دانیم

کرونا با روش های مختلفی بر گروه های گوناگون دنیا و شرایط مالی تاثیر گذار بود و یکی از مهم ترین تاثیراتش را بر جابه جایی های بین المللی نمایان کرد.

24 بهمن 1399

قالیباف: نظارت میدانی از مهمترین رویکردهای مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آنالیز مناطق کم برخوردار و محروم اولویت مجلس است، گفت: نظارت میدانی از مهمترین رویکردهای مجلس است.

24 بهمن 1399

خبرنگاران فرمانده کل ارتش با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

تهران-خبرنگاران- فرمانده کل ارتش به همراه معاون هماهنگ کننده و هیات پارلمانی با حضور در مجلس با رییس قوه مقننه دیدار و گفت و گو کردند.

22 بهمن 1399

جان باختن نماینده منتخب کنگره آمریکا به دلیل کرونا

لوک لتلو که به تازگی به عنوان نماینده مجلس نمایندگان کنگره آمریکا منتخب شده بود، در سن 41 سالگی بر اثر کرونا جان باخت.

16 بهمن 1399

پرداخت 3 میلیارد تومان بدهی فدراسیون تنیس به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی

رئیس فدراسیون تنیس از پرداخت سه میلیارد تومان از بدهی این فدراسیون به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خبر داد.

13 بهمن 1399

مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می گردد

تهران (پانا) - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت رسمی افتتاح می گردد.

11 بهمن 1399

اعطای تسهیلات کم بهره به 176 خبرنگار در چهارمحال و بختیاری

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیر خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری گفت: با هماهنگی انجام شده با استاندار و معاون هماهنگی امور مالی استاندار استان تسهیلات پنج میلیون تومانی با سود چهار درصد به 176 نفر از خبرنگاران به مرور پرداخت می گردد.

9 بهمن 1399

ظهور دوباره گشتاپو در آلمان

خبرنگاران : آلمان با افشاگری های افسران پلیس در گوشه و کنار کشور که گروه هایی با ایدئولوژی مشترک راست افراطی تشکیل می شوند در محاصره قرار گرفته است.

7 بهمن 1399

با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان مدیریت افکار عمومی را از وظایف روابط عمومی ها دانست و گفت: با انتخاب تیتر و ارایه گزاش صحیح و صادقانه از عملکرد دستگاه های خود می توانیم روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم.

5 بهمن 1399

وزارت آموزش و پرورش به عنوان یکی از دستگاه های برتر کشورمعرفی شد

تهران (پانا) - در راستای تحقق اهداف نظام آماری کشور، وزارت آموزش و پرورش به عنوان یکی از دستگاه های پیشرو در زمینه تحقق اهداف نظام آماری کشور معرفی گشت.

4 بهمن 1399

وارث 3 هزار میلیارد تومان بدهی راه های روستایی هستم

خبرنگاران/خوزستان وزیر راه و شهرسازی گفت: اعتبار راه های روستایی در دو سال گذشته حدود 510 میلیارد تومان بوده است و من وارث 3 هزار میلیارد تومان بدهی راه های روستایی هستم.

2 بهمن 1399

آقای روحانی! خانه میزبان کجاست؟!

برداشتن تحریم از دوش مردم و رساندن مردم به حقوق حقه خودشان! یکی دیگر از دستاوردهای مورد ادعای جناب روحانی است. کاش آقای رئیس جمهور به این پرسش پاسخ می دادند که کدامیک از تحریم ها برداشته شده است!؟

29 دی 1399

غایت نوشتن شناخت خویشتن است

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، سیزدهمین کارگاه از چهاردهمین دوره آموزش داستان نویسی آل جلال پنجشنبه (20آذرماه) با تدریس علی چنگیزی، داستان نویس و با حضور نویسندگان جوان از سراسر کشور و اعضای پایگاه نقد داستان...

26 دی 1399

معترضان مولداوی تغییر مجلس هوادار روسیه را خواهان شدند

حدود 20 هزار اعتراض کننده حامی مایا ساندو، رئیس جمهور منتخب هوادار اروپای مولداوی، خواهان انتخابات فوری پارلمانی شدند. مجلس این کشور هنوز تحت کنترل ایگور دودون، رئیس جمهور فعلی هوادار روسیه است.

17 دی 1399

محصولات ویژه بانک سامان برای فعالان حوزه کالاهای اساسی

بانک سامان باهدف حفظ و تأمین امنیت غذایی کشور، محصولات ویژه ای را برای شرکت های فعال در صنایع کالاهای اساسی ارائه می دهد.

16 دی 1399
تعداد: (204)