همه اخبار و مقاله ها

همه چیزهایی که باید راجع به فیلر بینی بدانید

اگر به دلیل شکستگی یا قوز زیاد، از فرم بینی خود ناراضی هستید؛ حتما در بین روش های اصلاح فرم بینی مثل رینو پلاستی اسم فیلر بینی هم به گوشتان خورده است. اما این روش چیست و برای چه نوع بینی هایی استفاده می گردد. چه مزایا و معایبی دارد. در ادامه به آنالیز این...

29 خرداد 1400

بازیکنان 50 میلیاردی پرسپولیس کدام ملی پوشان هستند؟

پیشنهاد رسمی دو باشگاه قطری به بازیکنان پرسپولیس باعث نگرانی طرفداران این تیم شده است.

28 خرداد 1400

نقدها زیرکانه وزیر خارجه چین از یکجانبه گرایی آمریکا: تمام کشورها با هم برابرند

وزیر خارجه چین بدون اشاره به نام آمریکا و در ادامه تنش آمریکا و چین به انتقاد از سیاست ها و عملکرد چندین کشور خاص در جهان پرداخت که با نقض حقوق دیگران به دنبال پیشبرد اهداف مورد نظر خود هستند.

27 خرداد 1400

تمدید قرارداد سرمربی ایتالیا

روبرتو مانچینی با امضای قرارداد جدیدی با فدراسیون فوتبال ایتالیا تا سال 2026 راهنمایی آتزوری را برعهده خواهد داشت. گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا تأیید کرد که مانچو در دو دوره پیش روی مسابقات یورو دو دوره پیش روی جام جهانی راهنمایی تیم...

27 خرداد 1400

آمریکا و جمهوری چک در فهرست کشورهای غیردوست روسیه قرار گرفتند

دولت روسیه فعلاً آمریکا و جمهوری چک را در فهرست کشورهای غیردوست قرار داه و به گفته یک سناتور روس، در صورت ادامه اقدامات خصمانه کشورهای خارجی، این فهرست می تواند گسترش نیز پیدا کند.

25 خرداد 1400

سرمربی استقلال ستاره جوانش را برای آسیا می خواهد، اصرار فرهاد برای حفظ قائدی

فرهاد مجیدی به مدیران باشگاه تاکید نموده تنها در شرایطی با جدایی قائدی موافقت خواهد نمود که آبی ها بتوانند با پول رضایتنامه او یک بازیکن با کیفیت خارجی جذب نمایند و در غیر اینصورت او باید در استقلال بماند.

25 خرداد 1400

سیارک و صحنه زنی در جشنواره جهانی فجر

تهران (پانا) - اسامی دو فیلم بلند سینمایی ایرانی راه یافته به بخش جلوه گاه شرق سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد.

24 خرداد 1400

خوردنی های مفید برای عروق خونی

عارضه گرفتگی عروق که به دلیل تشکیل پلاک در جداره داخلی آن ها بوجود می آید، باعث می گردد جریان خون مسدود شده و میزان خون و اکسیژن انتقالی به تمامی نقاط بدن کاهش پیدا کند؛ در این شرایط بخش هایی از بدن عملکرد مناسب خود را از دست می دهند و اندام ها نیز آسیب...

23 خرداد 1400

اعطای نشان درجه یک فتح به فرمانده نیروی زمینی ارتش

با موافقت فرمانده معظم کل قوا، نشان درجه یک فتح به فرمانده نیروی زمینی ارتش اعطا شد.

23 خرداد 1400

تماشایی های دردسرآفرین، هر محتوایی را نباید به فرزندمان نشان دهیم

بچه ها نمی توانند هیجانات خود را به خوبی کنترل نمایند؛ بنابراین هر فیلم یا تصویری را در فضای مجازی به آن ها نشان ندهیم.

22 خرداد 1400

حمله هوایی ائتلاف سعودی به راهپیمایی روز قدس در مأرب یمن

منابع یمنی از حمله به یمنی هایی که در روستایی در استان مأرب مهیای گرامیداشت روز قدس می شدند، خبر دادند و اعلام کردند که بر اثر آن شماری شهید و زخمی شده اند.

22 خرداد 1400

کرملین: هر تحریم آمریکا را به شکل مشابه پاسخ می دهیم

سخنگوی کرملین با بیان اینکه هر تحریم یا محدودیت جدید آمریکا را به شکل مشابه پاسخ می دهد، گفت اما این روسیه نبود که دور جدید تبادل تحریم ها بین دو کشور را آغاز کرد.

21 خرداد 1400

51 هکتار تداخل اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان سمنان برطرف شد

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تداخل 51 هکتار از اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان از ابتدای سال 1400 برطرف شد.

21 خرداد 1400

خبرنگاران ضارب اصلی محیط بان گتوندی دستگیر شد

اهواز - خبرنگاران - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شوشتر گفت : ضارب اصلی محیط بان گتوندی با کوشش نیروهای پلیس شوشتر دستگیر شد.

20 خرداد 1400

تقدیم آهنگ قرار عاشقی به شهید آوینی

تک آهنگ قرار عاشقی بر اساس عاشقانه های شهید مصطفی چمران با صدای سیدیوسف موسوی به شهید مرتضی آوینی تقدیم شد.

19 خرداد 1400

واکنش گل محمدی به تقابل حساس با سپاهان

یحیی گل محمدی پیش از ملاقات تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: خیلی خوشحالم به اصفهان آمدیم و جا دارد از همه طرفداران مان در اصفهان تشکر کنیم که استقبال خوبی از ما داشتند و امیدوارم همواره سالم و تندرست باشند. ما در این شرایط راضی نیستیم که خدایی نانموده اتفاق...

18 خرداد 1400

ماتم چهل دختران

زهره صفاری، آمار کشته ها و مجروحان حمله تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل در حالی از مرز 150 نفر گذشته است که به رغم ادعای مقامات افغانستانی برای مقصر خواندن طالبان، سخنگوی این گروه تروریستی در توئیتی دخالت در این جنایت را رد نموده و داعش را مسئول این کشتار...

18 خرداد 1400

سفر ممنوع شد اما اجاره ویلا بالا رفت

ایسنا/ این خبر پیرامون سفر ممنوع شد اما اجاره ویلا بالا رفت، برای شما مخاطبان گرامی نگارش شده است.

18 خرداد 1400

سقوط آزادسرمایه گذاری مستقیم خارجی جهانی در دوران کرونا

خبرنگاران: دنیای اقتصاد تیتر نخست امروز خود را به گزارش سازمان همکاری های مالی و توسعه (OECD) درباره میزان سرمایه گذاری جهانی اختصاص داده است.

12 خرداد 1400

دوره های کارآموزی و خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تعطیل شد

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در اطلاعیه ای از تعطیلی خوابگاه ها و دوره های کارآموزی این دانشگاه به مدت دو هفته اطلاع داد.

12 خرداد 1400
تعداد: (1052)