تعاریف و اصطلاحات

ظهور دوباره گشتاپو در آلمان

خبرنگاران : آلمان با افشاگری های افسران پلیس در گوشه و کنار کشور که گروه هایی با ایدئولوژی مشترک راست افراطی تشکیل می شوند در محاصره قرار گرفته است.

7 بهمن 1399

خود ارضایی چیست و چرا با رابطه جنسی تفاوت دارد؟

خود ارضایی یا استمنا تحریک کردن خود تا مرز انزال و رسیدن به اوج لذت جنسی است. خود ارضایی کردن با داشتن رابطه جنسی با همسر کاملا متفاوت است.

2 بهمن 1399

با قرص ترازودون و موارد مصرف آن آشنا شوید

قرص ترازودون (Trazodone) از جمله داروهای ضد اضطراب و خواب آور است که برای درمان افسردگی تجویز می گردد. خشکی دهان، سردرد و تهوع از عوارض قرص ترازودون است.

30 دی 1399

آقایان درکی از فوتبال ندارند، گفتند بازیکنِ در خانه را بازی دهید

به گزارش خبرنگاران، رحمان رضایی پس از باخت دو بر صفر ذوب آهن اصفهان مقابل شهرخودرو مشهد گفت: در خصوص این ملاقات صحبتی ندارم. صحبت من در خصوص قانون 11+5 برای برگزاری بازی در روزهای کرونایی است. کدام مرجع این قانون را گذاشته؟ آیا آنها با فوتبال آشنایی دارند؟...

13 دی 1399

قطره پدی لاکت چیست و چه کاربردی دارد؟

قطره پدی لاکت (PediLact Drops) دارای باکتری های مفید مخصوص بچه ها و نوزادان است که در شرایط اسهال، نفخ، کولیک، آلرژی و وجود بیماری های فصلی برای نوزادان تجویز می گردد. این قطره دارای ترکیبات پروبیوتیکی است. در این مقاله به موارد مصرف و منع این قطره...

12 دی 1399

اعتراض مدیران به تعطیلی موزه های اروپا

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، اعتراض مدیران به تعطیلی موزه های اروپا صورت گرفت.

11 دی 1399

موارد مصرف و عوارض قرص هیدروکسی زین

قرص هیدروکسی زین (Hydroxyzine) برای درمان خارش و آلرژی مصرف می شود. خشکی دهان، گیجی و خواب آلودگی از عوارض قرص هیدروکسی زین می باشد.

29 آذر 1399

اعلام کشف بیش از 100 تابوت باستانی در مصر

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کشف بیش از 100 تابوت باستانی در مصر اجرا شده است.

28 آذر 1399

گواهی تمکن مالی چیست و چگونه باید آن را تهیه کرد؟

این گواهی نامه میزان توانایی شما از نظر مالی در کشور مقصد را مشخص می کند.

25 آذر 1399

الکترال کالج؛ بخش نامتعارف رقابت های انتخاباتی ایالات متحده

خبرنگاران - گروه بین الملل: یکی از نکات مهم در فرایند انتخابات آمریکا موضوع الکترال کالج (مجمع انتخابگرها) است و اهمیت این مجمع به حدی است که فرد پیروز انتخابات را تعیین می کند و در برخی موارد شاهد بوده ایم که انتخاب این مجمع با رای مردم آمریکا متفاوت بوده...

29 آبان 1399

10 راه برای خلاص شدن از افکار ناسالم

هنگامی که ما جوان بودیم، افراد مسن به ما می گفتند که دنیا چگونه عمل می کند و ما به عنوان یک جوان، آنها را باور کردیم. در زمان کودکی بسیار کنجکاو بودیم. ما آنقدر می خواستیم یاد بگیریم که هر چیزی را فوراً قبول می کردیم حتی اگر آنها افکار ناسالم بودند.

26 آبان 1399

امکان شکایت از پیامک های تبلیغاتی وجود دارد؟

پیامک تبلیغاتی اثرات بسیار مثبتی برای ارائه دهندگان کالا و خدمات دارد، اما برای دریافت کنندگان می تواند موجب برهم زدن آرامش و مزاحمت های پی در پی به علت کثرت تعداد این پیامک ها باشد.

15 آبان 1399

معرفی زیباترین ساحل های دنیا به رنگ صورتی

ساحل صورتی در نوع خود کمیاب و نادر است و از این نوع ساحل در سطح دنیا فقط در بعضی کشورها وجود دارد که در ادامه به معرفی بعضی از این سواحل زیبای صورتی پرداخته ایم .

29 مهر 1399

عکس متفکر شبنم قلی خانی

آخرین خبر/ شبنم قلی خانی با انتشار این عکس نوشت: واگویه چیست؟...

14 شهریور 1399

کلید قطع نوسانات شدید قیمتی در بازار چیست؟

خبرنگاران: باید گفت کلید قطع این نوسانات قیمتی یک چیز است؛ پیگیری ثبات قیمت ها در کوتاه مدت به وسیله اجرای سیاست های پولی غیرانبساطی و پیگیری ثبات اقتصادی در بلندمدت به وسیله تقویت نظارت بر بانک ها. برای تثبیت اقتصاد ضروری است نوسانات حجم...

12 شهریور 1399

دانیال زاده: به حسین فریدون رشوه ندادم ، وکیل متهم: دانیال زاده و طبری همدیگر را نمی شناختند

وکیلِ رسول دانیال زاده، متهم ردیف چهارم پرونده اکبر طبری در جلسه دادگاه گفت: چرا آقای طبری باید سفارش دانیال زاده را نموده باشد؟ آنها سال 90 همدیگر را اصلا نمی شناختند.

11 شهریور 1399

چرا آمریکا مقابل کرونا باخت؟

بعد از گذشت پنج ماه از شیوع کرونا، شکست سیستم بهداشت و درمان آمریکا به عنوان ثروتمندترین کشور دنیا در مرکز توجه تحلیلگران قرار گرفته است.

11 مرداد 1399

تیر خلاص به پدرخوانده؛ اموال پسر دایی بشار اسد توقیف شد

کمتر ضرب المثلی در سوریه مانند این نمونه پرتناقض بوده است: یا مخلوفی یا هیچی؛ معنی آن هم این است که یا از خانواده مخلوفی یا هر کاری کنی، غیرقانونی است. این تکیه کلام را شاید در 20 سال گذشته می شد عینا در همه جا تکرار کرد؛ اما حالا ورق برگشته و این خود شخص...

5 مرداد 1399

قوت دریافت احتمال تخریب گودخانه 300 ساله شیراز

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، قوت دریافت احتمال تخریب گودخانه 300 ساله شیراز مشاهده می شود.

2 مرداد 1399

مشکل سرمربی ذوب آهن برای بازگشت به ایران چیست؟

با شیوع بیماری کرونا میودراگ رادولوویچ به کشور خود بازگشته است و به دلیل ممنوعیت ورود و خروج بین کشورها تا کنون نتواسته است به ایران بازگردد.

1 مرداد 1399
تعداد: (23)