نوروزی: مهمترین برنامه ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: مهمترین برنامه و کار ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم و برای المپیک آماده شویم.

نوروزی: مهمترین برنامه ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، غلامرضا نوروزی در مورد انتخاب مجددش به عنوان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: از حسن انتخاب مجمع تشکر می کنم، شرایط فعلی فدراسیون پزشکی ورزشی نسبت به قبل خیلی متفاوت است و شرایط کرونایی بزرگترین مشکل است و ضربه و آسیب زیادی به منابع فدراسیون زده است و باید یک تدبیر و تشکیل اتاق فکر و کارگروه فنی در اسرع وقت از این مرحله عبور کنیم.

وی ادامه داد: عبور از این مرحله کار سختی نیست، اعضای مجمع هر کدام برای خودشان مدیران خبره ای هستند. پتانسیل خوبی وجود دارد و با اتحاد و همدلی قول می دهیم که بتوانیم از این مرحله بگذریم و برای المپیک آماده شویم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به این سوال که مهمترین برنامه شان تا قبل از المپیک چیست؟ گفت: مهمترین برنامه و کار ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم و برای المپیک آماده شویم. با توجه به اینکه مدتی فدراسیون نبودم، اولویت اول ما آماده سازی برای المپیک است و بلافاصله بعد از آن بتوانیم چرخ فدراسیون را با سرعت بیشتری حرکت دهیم تا بر مسائل غلبه کنیم.

نوروزی در پاسخ به این سوال که در مبارزه با دوپینگ چه برنامه ای خواهد داشت؟ گفت: فعالیت درباره دوپینگ مرتبط با مسابقات است. با توجه به شرایط کرونا چون مسابقات تعطیل است فعالیت در این زمینه هم کاهش پیدا می نماید، انشالله با استارت ورزش در کشور در این مرحله هم توجه جدی می کنیم تا مثل قبل ورزش پاک و عاری از دوپینگ داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که ستاد مبارزه با کرونا در ورزش با حضور او ادامه پیدا می نماید؟ عنوان نمود: باید در این ارتباط با علی نژاد به عنوان متولی امر هماهنگ کنم و ببینیم در چه مرحله ای هستیم. دوستان تجربه دارند، آنها استاد هستند و ما صفر کیلومتر هستیم و باید بنشینیم کنار آنها برنامه را هماهنگ نمایند و ماهم راهنمایی و حمایت کنیم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: در مورد کلینیک پزشکی با توجه به بحث های انجام شده باید سرمایه گذاری در جای مطمئن باشد. به خاطر اینکه در آینده با مشکل روبرو نشویم تصمیم به خرید کلینیک گرفتیم. راه هایی را رفتیم اما این توفیق نشد پولی که داشتیم را تبدیل به کلینیک کنیم. خبر ندارم چه شد اما احتمالا این پول در چرخه فدراسیون خرج شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 846

به "نوروزی: مهمترین برنامه ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: مهمترین برنامه ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید