ویزای کانادا: نظرسنجی جدیدی نشان می دهد چنانچه کانادایی ها ملزم به بازگشت به محل کار شوند، شغلشان را ترک خواهند کرد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی تی وی نیوز، طبق جدیدترین نظرسنجی اجرا شده حدود 53 درصد از شرکت کنندگان گفته اند طی یک سال اخیر خودشان یا یکی از اعضای خانواده شان تجربه دورکاری داشته است. این درصد در انتاریو حدود 60 درصد بود.

ویزای کانادا: نظرسنجی جدیدی نشان می دهد چنانچه کانادایی ها ملزم به بازگشت به محل کار شوند، شغلشان را ترک خواهند کرد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

در میان مشارکت کنندگانی که دورکاری را تجربه نموده اند، 29 درصد می خواستند برای همواره دورکار باشند. 44 درصد تمایل به ترکیبی از کار حضوری و دورکاری داشتند و 27 درصد فقط می خواستند به محل کار بازگردند.

حدود نیمی از کسانی که از دورکاری استقبال می کردند اعلام کردند در صورت الزام به بازگشت به محل کار در پی شغل دیگری خواهند گشت. 40 درصد دیگر گفتند که مجبورند این دستور را بپذیرند.

بیشتر کسانی که قصد ترک شغل به علت الزام به بازگشت را داشتند، مرد یا در بازه سنی 18 تا 34 سال بودند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1182

به "ویزای کانادا: نظرسنجی جدیدی نشان می دهد چنانچه کانادایی ها ملزم به بازگشت به محل کار شوند، شغلشان را ترک خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: نظرسنجی جدیدی نشان می دهد چنانچه کانادایی ها ملزم به بازگشت به محل کار شوند، شغلشان را ترک خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید