عسگری: گفته بودم از کار کردن با جوان ها نمی ترسم، کمرانی: جوادی مزد زحماتش را گرفت

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، سرمربیان تیم های تکواندوی مردان و بانوان کشورمان از عملکرد شاگردان خود در بازی های داخل سالن آسیا تمجید کردند.

عسگری: گفته بودم از کار کردن با جوان ها نمی ترسم، کمرانی: جوادی مزد زحماتش را گرفت

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله دانلود و سرگرمی از ترکمنستان، فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندوی مردان گفت: قبل از اعزام به این بازی ها گفته بودم ترسی از کار کردن با جوان ها ندارم. این تکواندوکاران، جوان، باانگیزه و مطیع نشان دادند و مزد زحمات شان را گرفتند.

وی اضافه نمود: آنها نشان دادند حاشیه امنیتی برای کسی در تیم ملی وجود ندارد و اگر تکواندوکاری کمی بی انگیزه نشان بدهد، فرد جوانتری جایش را می گیرد. در هر 6 وزنی که تا به حال در بخش مردان نماینده داشتیم، همه فینالیست شدند و فردا هم یک نماینده دیگر داریم و به امید خدا فردا هم بر روی سکو خواهیم رفت.

همچنین مهرو کمرانی سرمربی تیم بانوان گفت: رقابت پایاپای پریسا جوادی نفس حریف را گرفت. با آنکه حریف جوادی با تجربه بود، ولی پریسا تا ثانیه های آخر برای طلا جنگید و توانست مزد زحماتش را بگیرد و با شایستگی گردن آویز طلا گردد.

وی ادامه داد: فردا هم یک نماینده داریم و امید زیادی داریم که او هم بر روی سکو برود. کسب یک طلا و یک برنز تا الان خوب بوده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 189

به "عسگری: گفته بودم از کار کردن با جوان ها نمی ترسم، کمرانی: جوادی مزد زحماتش را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسگری: گفته بودم از کار کردن با جوان ها نمی ترسم، کمرانی: جوادی مزد زحماتش را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید