شکنجه گر آمریکایی برای طراحی لوت باکس های کال آو دیوتی استخدام شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، شرکت اکتیویژن رسما اعلام نموده که فرانسیس اف. تاونسند (Frances F. Townsend) به عنوان معاون اجرایی و سرپرست هماهنگی های این شرکت، استخدام شده. او قرار است مراقب باشد تا شرکت اکتیویژن در کشور های مختلفی که فعالیت می نماید و مشخصا به خاطر قوانین جدید لوت باکس ها در بازی های ویدیویی، خرابکاری به بار نیاورد. فرانسیس تاونسند سابقه کاری چندان قابل افتخاری ندارد و بعضی از اظهارات قبلی او جنجال برانگیز هستند.

شکنجه گر آمریکایی برای طراحی لوت باکس های کال آو دیوتی استخدام شد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ فوری از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

فرانسیس تاونسند یکی از مسؤولین دوره دولت جورج دبلیو بوش است که در دوران مسؤولیت خود دردسرهایی ایجاد نموده و حالا قرار شده تا یکی از معاون های شرکت اکتیویژن بلیزارد باشد. مسؤولیت های اصلی او در شرکت اکتیویژن کنترل حریم خصوصی اطلاعات کاربر ان و از سمت دیگر آنالیز قوانین مرتبط با اموری مانند لوت باکس ها است.

فرانسیس اف. تاونسند در جدیدترین مصاحبه خود بیان نموده که قوانین مرتبط با این موضوعات توسط کسانی که اطلاعات کمی دارند وضع می شوند و این قوانین می توانند نتایج ناخواسته آزاردهنده ای داشته باشند. مدیرعامل شرکت اکتیویژن بلیزارد بیان نموده که فرانسیس اف. تاونسند یکی از سیاست گذاران قابل تحسین است.

فعالیت های حقوقی تاونسند در اواخر دهه هشتاد میلادی به عنوان دادستان آغاز شدند. بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون، فرانسیس تاونسند به عنوان یکی از مشاوران عالی مقام کاخ سفید در حوزه ضدتروریسم و امنیت کار خود را ادامه داد. این سمت باعث شد که تاونسند یکی از عاملین ماجرای فاجعه بار جنگ با تروریسم کشور آمریکا باشد.

نکات کثیف فعالیت های تاونسند به ماجراهای مربوط به افزایش حس ترس ملی از تروریست ها مرتبط هستند. به گفته سرپرست زندان ابوغریب یکی از عاملین اصلی فشار روی مسؤولین این زندان به جهت افزایش شکنجه ها تاونسند بوده. بعد از بازدید تاونسند از این زندان، شکنجه گران این زندان مجبور شدند تا شدت آزارهای کثیف خود را برای دریافت اطلاعات بیشتر، افزایش دهند.

بدترین قسمت ماجرا این جاست که حتی بعد از برملا شدن جرایم وحشتناکی که در این زندان اتفاق افتاده بودند فرانسیس تاونسند به دفاع از این اعمال کثیف برخاسته. او در یک مصاحبه درباره انجام چنین اعمالی بسیار خونسرد و راحت صحبت و حتی این جنایات را قابل توجیه تفسیر نموده.

از فجایع کثیف بین المللی که بگذریم، چند سالی است که جهانی گیمر ها به محلی برای جولان دادن شرکت های حریص تبدیل شده. یقینا موضوعاتی مانند لوت باکس ها و بازی های نصفه و نیمه با جنایات جنگی امریکا در تمام نقاط جهان قابل مقایسه نیستند اما به هر حال فساد در تمام جهان در حال پخش شدن است. جهان به قدری زشت و بی پروا شده که باید ببینیم یکی از عاملین شکنجه، مراقب باشد دزدی اطلاعات و چپاول جیب گیمرها قانونی بماند.

منبع: Kotaku

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 950

به "شکنجه گر آمریکایی برای طراحی لوت باکس های کال آو دیوتی استخدام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکنجه گر آمریکایی برای طراحی لوت باکس های کال آو دیوتی استخدام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید