شفافیت و انضباط اقتصادی مهمترین دستاورد اقتصادی دانشگاه پیغام نور در دو سال گذشته بود

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، معاون اداری، اقتصادی و عمرانی دانشگاه پیغام نور گفت: دانشگاه پیغام نور توانسته با رعایت نظم و انضباط اقتصادی و شفافیت در این حوزه، بسیاری از بحران های گذشته را مرتفع کند.

شفافیت و انضباط اقتصادی مهمترین دستاورد اقتصادی دانشگاه پیغام نور در دو سال گذشته بود

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا رایگان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله دانلود و سرگرمی، حسن علیزاده ، معاون دانشگاه پیغام نور گفت:: اجرای حسابداری تعهدی یکی دیگر از مهم ترین اقدامات حوزه اقتصادی بوده که در حال اجرا است و تا سال آینده به صورت 100 درصدی تحقق می یابد.

وی پرداخت پاداش بازنشستگان را از دیگر اقدامات مهم دیگر این معاونت معرفی و توضیح داد: با پیگیری های مستمر و هماهنگی اجرا شده پاداش این عزیزان به وسیله وزارت علوم و تخصیص بودجه خاص آن، توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی به طور کامل پرداخت خواهد شد؛ که به همین دلیل پاداش بازنشستگان سال های 96 و 97 از همین طریق پرداخت شده است.

علیزاده شفافیت اقتصادی را مهم ترین سیاست و هدف معاونت اداری، اقتصادی و عمرانی دانشگاه پیغام نور دانست و توضیح داد: با سیستمی شدن و سامانه سپاری، نظم و انضباط اقتصادی و همچنین تکمیل حسابداری تعهدی می توانیم شاهد شکوفایی و ارتقای بیش از پیش آن باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 119

به "شفافیت و انضباط اقتصادی مهمترین دستاورد اقتصادی دانشگاه پیغام نور در دو سال گذشته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفافیت و انضباط اقتصادی مهمترین دستاورد اقتصادی دانشگاه پیغام نور در دو سال گذشته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید