اخبار اقتصادی

کاهش ضریب تخلف در صدور چک بی محل

بر اساس دستورالعمل جدید، صادرکننده چک بی محل از بسیاری خدمات بانکی محروم می گردد و نقش بازدارنده آن می تواند بر کاهش صدور چک های برگشتی تأثیرگذار باشد.

9 اسفند 1399

این جشنواره با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست

برگزاری سی و نهمین دوره جشنواره تئاتر فجر، متفاوت تر از همواره و با کیفیت حداقلی در شرایطی که هنوز از پس ویروس کرونا برنیامده ایم، این سؤال را ایجاد می نماید که آیا بهتر نبود این جشنواره به سال آینده موکول گردد؟ در میان فعالان تئاتر کشور که دایره وسیعی...

9 اسفند 1399

خبرنگاران صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد

تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: داوری در دیدار برابر استقلال بیشتر به ضرر ما بود.

8 اسفند 1399

خبرنگاران معاون استاندار بوشهر:مسئولان در پی گیری مطالبات مردم احساس خستگی نکنند

بوشهر-خبرنگاران- معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهرگفت: مسئولان در پی گیری مطالبات مردم نباید احساس خستگی نمایند و رسیدگی به نیازهای مردم بعنوان اولویت نخست باید مورد توجه قرار گیرد.

5 اسفند 1399

برنامه های توسعه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

مهدی بهمن آبادی، معاون برنامه­ریزی فروشگاه­های زنجیره­ای افق کوروش، به تشریح فرآیند تامین و ارسال کالا و ارائه خدمات به مشتریان در این مجموعه پرداخت و از گسترش ناوگان حمل و نقل این مجموعه خبر داد.

4 اسفند 1399

مجموعه 25 داستان خیلی کوتاه جالب و خواندنی

داستان خیلی کوتاه در دیدگاه مخاطب داستانی است که در یکی دو خط نوشته شده باشد. در ادبیات انواع مختلفی از داستان کوتاه با تعاریف متعدد وجود دارد. داستان کوتاه کوتاه کمتر از 250 کلمه دارد. داستان های خیلی کوتاه را در خبرنگاران بخوانید.

30 بهمن 1399

از دامنه تاثیر شیوع کرونا بر مهاجرت های بین المللی چه می دانیم

کرونا با روش های مختلفی بر گروه های گوناگون دنیا و شرایط مالی تاثیر گذار بود و یکی از مهم ترین تاثیراتش را بر جابه جایی های بین المللی نمایان کرد.

24 بهمن 1399

قالیباف: نظارت میدانی از مهمترین رویکردهای مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آنالیز مناطق کم برخوردار و محروم اولویت مجلس است، گفت: نظارت میدانی از مهمترین رویکردهای مجلس است.

24 بهمن 1399

خبرنگاران فرمانده کل ارتش با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

تهران-خبرنگاران- فرمانده کل ارتش به همراه معاون هماهنگ کننده و هیات پارلمانی با حضور در مجلس با رییس قوه مقننه دیدار و گفت و گو کردند.

22 بهمن 1399

نوروزی: مهمترین برنامه ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: مهمترین برنامه و کار ما این است که سلامت ورزشکاران را تامین کنیم و برای المپیک آماده شویم.

21 بهمن 1399

خبرنگاران استاندار ارزروم ترکیه بر افزایش همکاری های مالی با ایران تاکید نمود

تبریز- خبرنگاران- استاندار ارزروم کشور ترکیه با تاکید بر افزایش مراودات تجاری و مالی با ایران به خصوص استان آذربایجان شرقی، گفت: به دنبال ایجاد خط پروازی بین تبریز - ارزروم هستیم.

15 بهمن 1399

شاهکارهای معماری یا ایستگاه های قطار

امروزه نسل جدید قطارها دارای قابلیت های ویژه و منحصر به فردی هستند که گاهی حتی از سفرهای هوایی نیز سریع تر و راحت تر هستند.

15 بهمن 1399

373هزار نفر در 103 هزار واحد مسکونی ناایمن روستایی تهران زندگی می نمایند

تهران (پانا) - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران با بیان اینکه خطرپذیری در استان دست کم گرفته شده، گفت 103 هزار واحد مسکونی روستاهای این استان ناایمن است که 373 هزار نفر در این واحدها زندگی می نمایند.

14 بهمن 1399

چرا همه دوست دارند بچه پسر باشد؟

بسیاری از خانواد ها دوست دارند که فرزندشان پسر باشد و از داشتن فرزند دختر ناراحت اند و خیلی کم پیش می آید که والدین برایشان جنسیت فرزند مهم نباشد.

12 بهمن 1399

مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می گردد

تهران (پانا) - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت رسمی افتتاح می گردد.

11 بهمن 1399

اعطای تسهیلات کم بهره به 176 خبرنگار در چهارمحال و بختیاری

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیر خانه مطبوعات چهارمحال و بختیاری گفت: با هماهنگی انجام شده با استاندار و معاون هماهنگی امور مالی استاندار استان تسهیلات پنج میلیون تومانی با سود چهار درصد به 176 نفر از خبرنگاران به مرور پرداخت می گردد.

9 بهمن 1399

اطلاعاتی از بهترین گوشی های شیائومی

اطلاعاتی از بهترین گوشی های شیائومی که به لحاظ دوربین بسیار با کیفیت هستند و وضوح قابل تحسینی دارند در این گزارش آمده است.

9 بهمن 1399

رأی موافق مجلس به تفحص از بررسی عملکرد خودروسازان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه 2 دی ماه 99) در جلسه علنی مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی عملکرد شرکت های خودروسازی در خصوص کیفیت و قیمت خودرو موافقت کردند.

8 بهمن 1399

ظهور دوباره گشتاپو در آلمان

خبرنگاران : آلمان با افشاگری های افسران پلیس در گوشه و کنار کشور که گروه هایی با ایدئولوژی مشترک راست افراطی تشکیل می شوند در محاصره قرار گرفته است.

7 بهمن 1399

آقای روحانی! خانه میزبان کجاست؟!

برداشتن تحریم از دوش مردم و رساندن مردم به حقوق حقه خودشان! یکی دیگر از دستاوردهای مورد ادعای جناب روحانی است. کاش آقای رئیس جمهور به این پرسش پاسخ می دادند که کدامیک از تحریم ها برداشته شده است!؟

29 دی 1399
تعداد: (248)