خلاصه بازی استقلال 0 (2) ، (4) 0 فولاد؛ اولین قهرمانی اهوازی ها

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، در ملاقات فینال رقابت های جام حذفی، دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در استادیوم نقش دنیا اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل سرانجام یافت و در نهایت فولادی ها با رجحان 4 بر 2 مقابل حریف برای نخستین مرتبه قهرمان جام حذفی شدند.

خلاصه بازی استقلال 0 (2) ، (4) 0 فولاد؛ اولین قهرمانی اهوازی ها

ترکیب استقلال

رشید مظاهری، متین کریم زاده (67 - بابک مرادی)، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، وریا غفوری، محمد نادری، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی (2+120 - داریوش شجاعیان)، آرش رضاوند (91 - مهدی مهدی پور)، سبحان خاقانی (46 - ارسلان مطهری) و مهدی قایدی.

ترکیب فولاد

احسان مرادیان (120 - محسن فروزان)، موسی کولیبالی (120 - مهران موسوی)، سینا شاه عباسی، صالح حردانی، وحید حیدریه، زبیر نیک نفس، محمد آبشک (117 - احمد عبدالله زاده)، آیاندا پاتوسی (115 - محمد میری)، ساسان انصاری، فرشاد احمدزاده و لوسیانو پریرا.

داور: بیژن حیدری

نیمه اول

دقیقه 4: فولادی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که آیاندا پاتوسی ارسالی به محوطه جریمه استقلال داشت، اما مدافعان آبی پوش اجازه استفاده از این موقعیت را ندادند.

دقیقه 5: مسعود ریگی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 6: ارسال فرشاد احمدزاده به محوطه جریمه استقلال با ضربه سر لوسیانو پریرا همراه شد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه 30: مهدی قایدی در محوطه جریمه فولاد می توانست دروازه این تیم را باز کند، اما سینا شاه عباسی از روی خط دروازه توپ را برگرداند.

نیمه دوم

دقیقه 80: وحید حیدریه از سمت چپ ارسالی روی دروازه استقلال داشت که ضربه سر لوسیانو پریرا به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 81: محمد آبشک با خطایی که در میانه میدان انجام داد، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 85: سیاوش یزدانی خطایی در میانه میدان انجام داد که با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 87: فولادی ها به وسیله محمد آبشک ارسالی از میانه میدان به محوطه جریمه استقلال انجام دادند که رشید مظاهری توپ را دور کرد.

دقیقه 88: بازیکنان فولاد ابتدا از سمت چپ روی دروازه استقلال توپ ریختند که زبیر نیک نفس قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت که رشید مظاهری مقاومت کرد. روی توپ برگشتی آیاندا پاتوسی توپ را از از سمت راست به تیر دوم ارسال کرد که ضربه سر فرشاد احمدزاده به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 90: ارسال پاتوسی از روی نقطه کرنر این بار هم روی سر فرشاد احمدزاده فرود آمد که ضربه سر او بازهم جایی در دروازه استقلال نداشت.

وقت اضافه

دقیقه 93: محمدحسین مرادمند با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 96: زبیر نیک نفس از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 100: مسعود ریگی در فاصله ای دور نسبت به دروازه فولاد صاحب توپ شد که با شوتی سرکش قصد باز کردن دروازه این تیم را داشت، اما شوت او با فاصله کمی از بالای دروازه به اوت رفت.

ضربات پنالتی

استقلال: وریا غفوری (گل شد)، فرشید اسماعیلی (از دست داد)، مهدی مهدی پور (گل شد)، داریوش شجاعیان (از دست داد)

فولاد: مهران موسوی (گل شد)، زبیر نیک نفس (گل شد)، ساسان انصاری (گل شد)، احمد عبدالله زاده (گل شد)

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1183

به "خلاصه بازی استقلال 0 (2) ، (4) 0 فولاد؛ اولین قهرمانی اهوازی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی استقلال 0 (2) ، (4) 0 فولاد؛ اولین قهرمانی اهوازی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید