بازیکنان 50 میلیاردی پرسپولیس کدام ملی پوشان هستند؟

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، پیشنهاد رسمی دو باشگاه قطری به بازیکنان پرسپولیس باعث نگرانی طرفداران این تیم شده است.

بازیکنان 50 میلیاردی پرسپولیس کدام ملی پوشان هستند؟

به گزارش خبرنگاران ، در سال های اخیر که رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به بازی های پایانی خود نزدیک می گردد صحبت از جابجایی تیم ها نیز بر سر زبان ها می افتد تا شایعاتی نیز در این زمینه جاری گردد.

باشگاه پرسپولیس که چهار قهرمانی متوالی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران را در کارنامه سال های اخیر خود ثبت نموده است امسال هم جزو مدعیان فتح جام است.

شاگردان یحیی گل محمدی که خود را برای دو ملاقات حساس مقابل سپاهان اصفهان و استقلال تهران آماده می نمایند همچون سال های گذشته با حاشیه های زود تر از موعد جابجاییی روبرو شدند. شایعاتی که به نشست خبری ابراهیم شکوری نیز راه پیدا کرد تا یکی از محورهای اصلی صحبت های معاون اجرایی این باشگاه باشد.

ابراهیم شکوری که بارها مطرح کرد طرفداران به این حرف ها توجه ننمایند صحبت هایی را انجام داد که در نوع خود جالب توجه بود. او که ابتدا مطرح کرد باشگاه پرسپولیس هنوز نامه ای برای جذب هیچیک از بازیکنان خود دریافت ننموده است صحبت از پیشنهاد 40 الی 50 میلیاردتومانی چند بازیکن این تیم کرد.

بازیکنانی که در تابستان امسال قراردادهایشان با پرسپولیس به اتمام می رسد تا مسئله ای برای دریافت رضایت نامه هم نداشته باشند. شکوری در حالی روی کلمه 40 - 50 میلیاردی مانور می داد که طبق گفته خودش تنها به طور شفاهی از همین بازیکنان شنیده است.

البته صحبت های معاون اجرایی پرسپولیس چندان هم پر بیراه نبوده است چون که دو باشگاه قطری به احمد نورالهی و محمدحسین کنعانی زادگان به ترتیب پیشنهادی یک میلیون و 50 هزار دلار و یک میلیون و 200 هزار دلاری داده است.

با این حال هنوز چیزی از آینده این مذاکرات تعیین نیست اما شکوری آن را رسانه ای کرد تا اگر ملی پوشان ترکیب اصلی پرسپولیس تصمیم به ترک باشگاه فعلی خود گرفتند او و جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه همچون مسئولان قبلی با واکنش تند و منفی طرفداران پرسپولیس روبرو نشوند.

فرار رو به جلویی که می تواند در صورت درخواست نجومی این بازیکنان نیز باعث تغییر و تحولاتی در حوزه صنعت جابجایی فوتبالیست ایرانی در لیگ برتر داخلی قرار بگیرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1080

به "بازیکنان 50 میلیاردی پرسپولیس کدام ملی پوشان هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان 50 میلیاردی پرسپولیس کدام ملی پوشان هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید