خبرنگاران صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: داوری در دیدار برابر استقلال بیشتر به ضرر ما بود.

خبرنگاران صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم صادقی در مورد پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: در نیمه اول کاملا بازی را کنترل کردیم. موقعیتی به حریف ندادیم. در نیمه دوم توانستیم خیلی زود به گل برسیم و فرایند خوبمان را حفظ کنیم. 30 دقیقه پایانی سخت بود اما بازیکنانم خوب تلاش کردند و با حفظ تمرکزشان توانستیم تا سه امتیاز را بگیریم.

وی با اشاره به فرایند داوری ها اضافه کرد: این در طول هفته کمی رسم شده که مربیان و مسوولان تیم ها در مورد داوری صحبت می کنند و ممکن است این کار تصمیمات داور را تحت تاثیر قرار دهد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کم و بیش همه تیم ها از داوری ضرر کردند. هر کدام از صحنه ها با اعتراض شدید نیمکت ها همراه بود اما برخی تصمیمات طی این اعتراضات تغییر کرد.

وی ادامه داد: فصل قبل ما بیشترین ضربه را از داوری خوردیم. اما وقت زیادی به ما داده نشد. سرمربی تیم فوتبال گلگهر، امیر قلعه نویی زمان زیادی در رسانه ملی در مورد داوری صحبت کرد. ما هفته بعد با گلگهر بازی داریم و اگر داور تحت تاثر قرار بگیرد شما مقصر هستید. من به همه احترام می گذارم اما این عدالت نیست که در 2 سال گذشته کمترین زمان در رسانه ملی در اختیار ما قرار گرفت. برخی تیم ها که طرفدار زیاد یا پول زیاد دارند زمان زیادتری در رسانه ملی دارند. این عدالت نیست.

وی شرح داد: باشگاه ما به فوتبال ایران خدمت می کند و بازیکن پرورش می دهد اما به تیم ما کمتر پرداخته می شود.

وی در مورد قضاوت داور در دیدار تیمش برابر استقلال شرح داد: داور به نحوی رفتار کرد که به نظر می رسید می خواهد به محمد دانشگر کارت قرمز بدهد اما بازیکنان و کادر فنی استقلال در صحنه حاضر شدند و اجازه این کار را به داور ندادند. داوری بازی با استقلال به ضرر سایپا بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 882

به "خبرنگاران صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید