تجلیل از پرسنل و فعالین حوزه سلامت شرکت گل گهر

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، در آئین گرامیداشت هفته سلامت از پرسنل ایمنی و بهداشت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و پزشکان تجلیل شد.

تجلیل از پرسنل و فعالین حوزه سلامت شرکت گل گهر

به گزارش خبرنگاران کرمان:معاون پشتیبانی مجتمع گل گهر سیرجان در این مراسم گفت: گرچه حوزه hse در صنعت معادن رشد خوبی داشته، اما هنوز نوپاست و لازم است بیش از این توسعه یابد چرا که طبیعتا اگر رعایت بهداشت حرفه ای و ایمنی نباشد، تولید هم نخواهد بود و صنایع به مشکل بر می خورند.

محمدجواد فریدونی افزود: در سلامت جسم، بهداشت حرفه ای نقش به سزایی دارد، اما جنبه های سلامت روحی و روانی نیز در کنار سلامت جسمانی مهم است که البته در شرکت گل گهر هر دو این مباحث مدنظر بوده و با جدیت دنبال می شود.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان نیز در این مراسم گفت: در مقابله با کرونا شرکت گل گهر وسایر شرکت های منطقه گل گهر از حوزه سلامت شهرستان به خوبی حمایت و پشتیبانی کردندوعلاوه بر این، با اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای که در شیوع کرونا در شرکت های منطقه داشتند، نگرانی های شهرستان برطرف شد و خداراشکر مشکل خاصی در منطقه به وجود نیامد.

محمد موقری پور ادامه داد: در حوزه محیط زیست؛ شرکت گل گهر توانسته تفاهم خوبی بین صنعت و محیط زیست برقرار کند تا این دو دوشادوش هم جلو بروند و حتی در توسعه فضای سبز نیز اقدام خوبی اجرا شده است.

مدیر ایمنی، بهداشت ومحیط زیست شرکت گل گهر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مدافعین سلامت در شهرستان، گفت: نیروی انسانی زمانی می تواند یک سازمان را به سر منزل مقصود برساند که هم جسمانی و هم روحی سالم باشد؛ این مهم همواره مد نظر مدیران ارشد شرکت گل گهر بوده و هست و در برنامه های جامع و اسناد آینده و چشم انداز شرکت، اینها بیش از این در اولویت است.

حمزه اله بخشی، در ادامه سخنانش به ارائه گزارش عملکرد شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در حوزه سلامت پرداخت.

در سرانجام این آئین از پرسنل حوزه سلامت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و پزشکانی که با شرکت همکاری دارند، تجلیل شد و سپس حاضرین با حضور در آرامگاه شهدای گمنام مجتمع، به زیارت قبور این شهدای معظم رفتند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1029

به "تجلیل از پرسنل و فعالین حوزه سلامت شرکت گل گهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از پرسنل و فعالین حوزه سلامت شرکت گل گهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید