51 هکتار تداخل اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان سمنان برطرف شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تداخل 51 هکتار از اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان از ابتدای سال 1400 برطرف شد.

51 هکتار تداخل اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان سمنان برطرف شد

به گزارش جام آنلاین از سمنان، غلامرضا خراسانیان روز یکشنبه به رسانه ها گفت: برطرف تداخل اراضی در استان سمنان با هدف کاهش دعاوی حقوقی بهره برداران و برطرف موانع فراوری در بخش کشاورزی در اجرای ماده 54 قانون برطرف موانع فراوری اجرا شد.

وی با اشاره به برگزاری چهار جلسه کمیسیون برطرف تداخلات در استان سمنان گفت: در این جلسات در مجموع 13 پلاک در استان به مساحت 16 هزار و 953 هکتار آنالیز شد.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اقدامات اجرا شده در راستای برطرف تداخل از اراضی ملی اضافه نمود: از ابتدای سال جاری برطرف تداخل در سطح 51 هکتار از اراضی ملی صورت گرفت و به اراضی غیرملی اضافه شد.

خراسانیان اظهار داشت: برطرف تداخل از زمین های ملی، دولتی و مستثنیات کشاورزان یکی از اقداماتی است که با جدیت در حال پیگیری است.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اضافه نمود: هدف اصلی از این طرح برطرف موانع فراوری در بخش کشاورزی و سنددارکردن زمین ها و در عین حال حفظ و حراست از زمین های ملی و منابع طبیعی است.

2 درصد از 9.7 میلیون هکتار وسعت استان سمنان را اراضی کشاورزی شامل می گردد و حدود 45 هزار بهره بردار در بخش های مختلف در این حوزه فعالیت دارند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1068

به "51 هکتار تداخل اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان سمنان برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "51 هکتار تداخل اراضی کشاورزی ملی و غیرملی استان سمنان برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید