کریمی برند فوتسال زنان است، تعطیلی لیگ جبران گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، شهناز کمک در مصاحبه با خبرنگاران درباره تماشای رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: در دو هفته اخیر بازی دو تیم هیات فوتبال خراسان - سایپا و دربی اهواز را از نزدیک تماشا کردم. بازی های خوبی بود. تیم آبادان تغییراتی در تیمش ایجاد نموده است و بهتر نتیجه می گیرد. هدفم تماشای تمام مسابقات لیگ است.

کریمی برند فوتسال زنان است، تعطیلی لیگ جبران گردد

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد: کوششم این است تمام رقابت های لیگ را از نزدیک تماشا کنم و ضمن ارزیابی عملکرد ملی پوشان، بازیکنان با استعداد را نیز شناسایی کنم تا کسی از قلم نیافتد. این وظیفه من است تا تمام مسابقات را از نزدیک رصد کنم و اگر نشد حداقل فیلم بازی ها را تماشا کنم.

وی درباره شرایط تیم ملی نیز گفت: به دلیل آلودگی هوا در دو هفته از بازی های لیگ وقفه ایجاد شد و تایم زیادی را از دست دادیم. 10 روز انتهای سال را در اختیار داریم و باید برنامه ریزی صورت گیرد تا بازیکنان به دور از خستگی مسابقات لیگ و آسیب دیدگی وارد اردو شوند. شاید بهتر باشد لیگ را کمی فشرده تر انجام دهیم تا دو هفته تعطیلی جبران شوند. این بر عهده سازمان لیگ است تا دو هفته تعطیلی را طوری برنامه ریزی کند که جبران گردد.

کمک درباره شرایط تیم ملی نیز گفت: دو مرحله اردو برگزار شده است و سیزدهم نیز مرحله سوم را شروع خواهیم کرد. اردوهای در سطح خوبی برپا شد.

سرمربی تیم ملی در انتها درباره آسیب دیدگی فرشته کریمی و دوری شش ماهه او گفت: کریمی بازیکن با ارزش تیم ملی است و دوست نداریم او را از دست بدهیم. کریمی برند فوتسال زنان است امیدواریم با کوشش فیزیوتراپ ها در حداقل ترین زمان ممکن به شرایط ایده آل برسد اما ما نیز دست روی دست نخواهیم گذاشت و اگر بنا بر هر دلیلی کریمی به شرایط ایده آل نرسد مطمئن باشید بازیکنان با انگیزه و خوبی داریم تا از او استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 41

به "کریمی برند فوتسال زنان است، تعطیلی لیگ جبران گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی برند فوتسال زنان است، تعطیلی لیگ جبران گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید