چراغ موزه های برلین کم کم روشن می گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، اوایل ماه می و با رعایت نکات بهداشتی موزه های برلین می توانند فعالیت خود را شروع نمایند.

چراغ موزه های برلین کم کم روشن می گردد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، ایسنا به نقل از آرت نت نیوزنوشت: همچنان که مقام های آلمان قوانین قرنطینه در این کشور را کاهش می دهند، موزه ها و مراکز یابود برلین نیز مشروط به رعایت قوانین سختگیرانه جدید، اجازه بازگشایی خواهند داشت.

به این ترتیب، موزه های برلین که شامل 170 موزه و موسسه دولتی و خصوصی می شوند، از تاریخ چهارم ماه می فعالیت خود را از سر می گیرند.

پیش از اعلام این تصمیم، نشانه های کوچکی از زندگی دوباره حوزه فرهنگی در این کشور دیده می شد. در نزدیکی ایالت براندبورگ، مردم بازدید از بعضی از موزه های کوچک را شروع نموده اند. همچنین روز بیستم آوریل، بعضی از گالری های برلین نیز با وضع قوانین پیشگیرانه همچون لزوم استفاده ماسک برای بازدیدکننگان و بازه زمانی محدود بازدید، به طور تدریجی فعالیت خود را دوباره شروع کردند.

انجمن موزه های آلمان در بیانیه ای خاطرنشان کرد: با بازگشایی تدریجی و سازمان دهی شده موزه ها می توانیم با روندی آرام اما مطمئن به شرایط عادی پیشین بازگردیم.

این انجمن نکات پیشگیرانه ای همچون نصب شیشه در باجه بلیت فروشی، ضدعفونی کارکنان، پاک سازی مکرر گالری ها و موزه ها، کم کردن شمار بازدیدکنندگان و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را پیشنهاد نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 361

به "چراغ موزه های برلین کم کم روشن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ موزه های برلین کم کم روشن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید