چالش های یک بازیگر پس از حضور در آقازاده

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، بازیگر سریال آقازاده گفت: بعد از پخش بازیم در سریال آقازاده در عرض 2 روز 300 پیغام داشتم و حتی کامنت هایی دریافت کردم و اغلب مردم می گفتند چطور دلت آمد چنین کاری کنی؟!

چالش های یک بازیگر پس از حضور در آقازاده

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، وحید اسمی خانی بازیگر سریال آقازاده درباره نقش خود در این سریال گفت: هفته گذشته یک سکانس از بازیم (مجری برنامه اینترنتی بودم) در سریال آقازاده پخش شد و بعد از آن جنجالی به راه افتاد و در عرض دو روز 300 پیغام داشتم و حتی کامنت هایی دریافت کردم و اغلب مردم می گفتند چطور دلت آمد چنین کاری کنی؟!

وی درباره اینکه برای انتخاب نقش هایتان چه اولویت هایی را در نظر می گیرد، گفت: اصولا نقش هایی را بازی می کنم که بتوانم خودم را در قالب آن قرار دهم و به طور معمول به فیلم نامه ای که در دستم هست اکتفا نمی کنم و هر آنچه بتوانم را به نقش اضافه می کنم و متکی به دیالوگ ها نیستم.

بازیگر سریال حکایت های کمال در ادامه اضافه کرد: حتی در نقشی که در سریال آقازاده بازی کردم هم به همین صورت بود. تمام حرکت های دست مجری که در این سریال داشتم برای خودم بود و برای رسیدن به این نقش تحقیق و فیلم های زیادی دیدم و سعی کردم نوع گویش و تکه کلام هایش را به آنچه مجری های این شبکه ها به کار می بردند، نزدیک کنم.

اسمی خانی در ادامه نیز بیان داشت: آغاز کار حرفه ایم با سریال حکایت های کمال بود و در آنجا نقش یکی از کسبه محل را به عهده داشتم و هر اتفاقی در محله می افتاد این کسبه ها هم در آن دخیل بودند. این روزها هم مشغول بازی در سریال شرم آقای کاوری هستم و نقش مدیر ساختمان را در این مجموعه دارم.

وی با اشاره به بازی خود در سریال وارش نیز گفت: در این سریال نقش بچه سارق را داشتم و به همین خاطر بازتاب گسترده ای برایم داشت. وقتی این نقش را به من سپردند به خاطر سارق بودن شخصیت، خیلی دوست نداشتم این نقش را بازی کنم، چون در زندگی شخصیم نیز آدمی آرام و به دور از حاشیه هستم.

بازیگر سریال دوپینگ در سرانجام درباره پیشنهادهای کاری خود نیز گفت: چند پیشنهاد برای کار دارم اما بعد از این سعی می کنم در نقش هایم به صورت انتخابی بازی کنم و بیشتر نقش های محوری بازی کنم. اغلب سلیقه ام به سمت ایفای نقش های کمدی است چون خودم هم آدم شوخ طبعی هستم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 687

به "چالش های یک بازیگر پس از حضور در آقازاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش های یک بازیگر پس از حضور در آقازاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید