ناطق نوری: موضع گیری آمریکا در منطقه ملت را منسجم تر می کند ، تقدیر خداوند این است که نظام و انقلاب باقی بماند

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همیشه این توقع از کنندگان مجلس می رود که خودشان را کنندگان مردم بدانند و برای حل مسائل کشور، تلاش کنند. خداوند دشمنان اسلام را از نادان ها قرار داده است.

ناطق نوری: موضع گیری آمریکا در منطقه ملت را منسجم تر می کند ، تقدیر خداوند این است که نظام و انقلاب باقی بماند

علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار سیاسی مجله دانلود و سرگرمی، در خصوص اهمیت انقلاب اسلامی و لازمه تبعیت از آن، گفت: تقدیر خداوند بر این بوده است که این نظام و انقلاب باقی بماند تا نسل ما و بعد از ما، دین خود را به اسلام ادا کند و عملکرد ضعیف برخی از ما، مردم را دلسرد نکند.

وی درباره خنثی شدن توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی در طول چهل ساله گذشته علیه ملت ایران، افزود: خداوند دشمنان اسلام را از نادان ها قرار داده است و آن ها دست به کاری می زنند که در داخل کشور، باعث می شود که انسجام و وحدت ملی شکل بگیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون موضع گیری های اخیر آمریکایی ها، شرح داد: موضع گیری آمریکا در منطقه، ملت را متحد و منسجم تر می کند و مردم به دنبال رهبری حرکت می کنند.

ناطق نوری در خصوص ویژگی های کننده تراز مجلس شورای اسلامی، گفت: همیشه این توقع از کنندگان مجلس می رود که خودشان را کنندگان مردم بدانند و برای حل مسائل کشور، تلاش کنند؛ برای تسهیل معیشت مردم، قانون های مورد نیاز را وضع کنند و به دنبال رشد اقتصادی و عزت ملی بوده و به فکر خود نباشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 203

به "ناطق نوری: موضع گیری آمریکا در منطقه ملت را منسجم تر می کند ، تقدیر خداوند این است که نظام و انقلاب باقی بماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناطق نوری: موضع گیری آمریکا در منطقه ملت را منسجم تر می کند ، تقدیر خداوند این است که نظام و انقلاب باقی بماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید