مهاجری: تعجب می کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است، امیدواریم بازی فردا شروع دوباره ای برای ما باشد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ابراز امیدواری کرد بازی فردا مقابل ذوب آهن شروعی دوباره برای شاگردانش باشد.

مهاجری: تعجب می کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است، امیدواریم بازی فردا شروع دوباره ای برای ما باشد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اصفهان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار خارج از خانگی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: ان شاءالله فردا بتوانیم مقابل ذوب آهن به عنوان تیمی که به اصل خود بازمی شود، عملکرد خوبی داشته باشیم. ذوب آهن در پنج بازی گذشته نیز نتایج فوق العاده ای گرفته است. البته ما هم مسئولیت خطیری را قبول کردیم و در تیم نفت مسجدسلیمان حضور داریم. امیدواریم بازی فردا شروع دوباره ای برای بچه های ما باشد و همچنین دو تیم با ارائه یک بازی خوب در سال نو، نوید خوبی را به تماشاگران بدهند، به ویژه تیم ما که نیازمند امتیازات بازی فرداست. امیدوارم برای جدا شدن از شرایطی که در جدول داریم، نتیجه لازم را بگیریم.

وی اضافه نمود: بازیکنان آمادگی ذهنی و روانی خوبی دارند و میل بچه ها در خیلی مواقع ما را شگفت زده کرده است. برای خود من جای تعجب است که چرا تیمی همچون نفت مسجدسلیمان این جایگاه را در اختیار دارد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان ادامه داد: ما یک بازی محبت آمیز با پیکان داشتیم و امروز هم از سوی باشگاه ذوب آهن زمین تمرین در اختیارمان قرار گرفت که جای تشکر دارد. این تعامل خیلی ارزشمند است و باید پررنگ شود. در واقع باشگاه ها جدا از اینکه 90 دقیقه با هم رقابت می کنند، در خارج از آن می توانند ارتباطات خوبی با هم داشته باشند و باید به این مسئله توجه شود.

مهاجری درباره آمار ضعیف تیمش در گلزنی و اقداماتی که برای حل این مشکل در نظر دارد، گفت: من به گذشته کار ندارم، اما زمانی که مسئولیت را در اختیار گرفتم، با خودم بازی های باقیمانده تیم را تجزیه و تحلیل کردم، به نفرات تیم نگاه کردم و توجه کمتری به عملکردشان داشتم. نفت مسجدسلیمان بازیکنان خوبی را در اختیار دارد. قبلاً هم گفته ام با توجه به شناختی که از بازیکنان و عملکردشان داشتم، آن چیزی که در جدول رده بندی رقم خورده، زیبنده این تیم و مردم و بازیکنان نیست. قطعاً تمهیدات لازم را در نظر گرفته ایم تا گل دریافت نکنیم و همچنین گل نیز به ثمر برسانیم. در واقع ابتدا ساختار دفاعی مان را درست کردیم و در بازی مقابل پیکان نیز موقعیت خطرناکی به حریف ندادیم و اتفاقاً موقعیت های خوبی هم ایجاد کردیم. امیدوارم همچون آن شرایط و البته بهتر از آن بتوانیم مقابل تیم شایسته ذوب آهن بازی کنیم. نتایج ذوب آهن نشان می دهد که تارتار شناخت خوبی از تیمش پیدا کرده است، اما امیدوارم فردا پیروز شویم، چون نیاز به این سه امتیاز داریم. نباید به خودمان این استرس را بدهیم که حتماً باید پیروز شویم، ولی نیاز به این برد داریم. در واقع با تلاش می توانیم به پیروزی برسیم.

وی درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: بازیکن محروم نداریم و فقط اسدی به دلیل مشکوک بودن به کرونا و پورمحمد به دلیل مشکلاتی که در انگشت داشت، در این بازی حضور ندارند. سایر نفرات همراه ما هستند و با قدرت مقابل تیم شایسته ذوب آهن قرار می گیریم.

مهاجری در سرانجام بیان کرد: این مسئولیت خطیری که قبول کردم، آگاهانه بوده است. شاید این تصور پیش بیاید که بگویم تیم را من نبسته ام، ولی این مسائل وجود ندارد. از الان به بعد مسئولیت با من است؛ البته به تنهایی نمی توانم معجزه کنم و امیدوارم با کمک هم اتفاقات مثبتی را رقم بزنیم. فعل خواستن صرف شده است و این نوید روزهای خوبی را می دهد که در هفت بازی باقیمانده نتایج لازم را بگیریم و خودمان را از این منطقه (سرانجامی جدول) جدا کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1489

به "مهاجری: تعجب می کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است، امیدواریم بازی فردا شروع دوباره ای برای ما باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: تعجب می کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است، امیدواریم بازی فردا شروع دوباره ای برای ما باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید