قیمت مرغ و تخم مرغ در آستانه ماه رمضان

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: درحال حاضر قیمت مرغ در خرده فروشی ها کیلویی 11 هزار و 500 تومان و تخم مرغ نیز شانه ای 22 هزار تومان است.

قیمت مرغ و تخم مرغ در آستانه ماه رمضان

مهدی یوسف خانی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه ابتدای هفته جاری با افزایش قیمت مرغ روبرو شدیم ولی از روز سه شنبه تا کنون قیمت مرغ کاهش یافته است، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مرغ در کشتارگاه کیلویی 10 هزار و 200 تومان، قیمت توزیع شده در مغازه کیلویی 10 هزار و 400 تومان و قیمت عرضه شده در خرده فروشی ها کیلویی 11 هزار و 500 تومان است. این در حالیست که در 40 روز گذشته قیمت مرغ هنور به نرخ مصوب یعنی 12 هزار و 900 تومان نرسیده است.

رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی اضافه کرد: عرضه مرغ بسیار زیاد است اما تقاضایی وجود ندارد و با وجود اینکه در آستانه ماه رمضان هستیم و پیش بینی می شد تقاضا بالاتر برود ولی این اتفاق نیفتاد و افزایش تقاضا نداشتیم.

وی همچنین به قیمت تخم مرغ نیز اشاره کرد و گفت: قیمت هر شانه تخم مرغ 20 هزار تومان و قیمت هر کیلواز آن 10 هزار تومان است که نسبت به هفته قبل قیمت تخم مرغ با اندکی کاهش روبرو شده است.

به گزارش ایسنا، براساس مشاهدات میدانی هر کیلو مرغ با قیمت حدود 12 هزارتومان و هر شانه تخم مرغ با قیمت 22 هزارتومان در خرده فروشی ها به فروش می رسد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 379

به "قیمت مرغ و تخم مرغ در آستانه ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مرغ و تخم مرغ در آستانه ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید