عرضه هر شانه تخم مرغ بالاتر از 29 هزار تومان تخلف است

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، معاون استاندار تهران گفت: عرضه تخم مرغ بالاتر از شانه ای 29 هزار تومان تخلف است.

عرضه هر شانه تخم مرغ بالاتر از 29 هزار تومان تخلف است

به گزارش گروه اجتماعی مجله دانلود و سرگرمی، حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور مالی استانداری تهران در جلسه تنظیم بازار استان اظهار کرد: در حال حاضر افرادی به امر صادرات تخم مرغ مبادرت می نمایند که خیلی در تنظیم بازار استان تهران مسئولیت پذیر نیستند.

وی توضیح داد: اگر تخم مرغ به واحد های صنفی عرضه نگردد با توزیع این کالا در میادین خیلی نمی توان قیمت آن را کنترل کرد و اداره کل دامپزشکی و شرکت پشتیبانی امور دام نظارت عالیه بر نحوه عرضه تخم مرغ در مرغداری ها داشته باشند.

عسگری گفت: شبکه توزیع خرده فروشی احتیاجمند بازنگری در تخصیص سهمیه تخم مرغ است و صدر صد نهاده مراغداری های استان تهران ترمین شده دلیلی برای افزایش قیمت وجود ندارد و صادرات تخم مرغ در استان تهران مشروط به تنظیم بازار این کالا در تهران است و اولویت تأمین احتیاج مردم است

معاون استاندار تهران ادامه داد: حداکثر قیمت هرشانه تخم مرغ که دو کیلوگرم است تا سقف 29 هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می گردد مشخص شد و بعضی واحد های صنفی در توزیع مرغ همراهی نمی نمایند به نظر می رسد در این بخش باید نظارت ها جدی تر باشد.

وی در خاتمه گفت: آمار صحیحی از پراکنش فروشندگان مرغ و ماهی در تهران وجود ندارد و برای رصد بازار احتیاجمند ایجاد سامانه ای منسجم هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 780

به "عرضه هر شانه تخم مرغ بالاتر از 29 هزار تومان تخلف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه هر شانه تخم مرغ بالاتر از 29 هزار تومان تخلف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید