شبهه افکنی دوباره ترامپ درباره قصدش برای خروج از قدرت

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رئیس جمهور آمریکا بعضی برداشت ها درباره بیانیه روز گذشته سازمان خدمات عمومی آمریکا در مورد انتقال قدرت را رد و درباره اینکه رئیس جمهور بعدی آمریکا چه کسی خواهد بود شبهه افکنی کرد.

شبهه افکنی دوباره ترامپ درباره قصدش برای خروج از قدرت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بسیاری نامه روز گذشته سازمان خدمات عمومی و پیغام روز گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در توئیتر را نشانه اذعا او به شکست در انتخابات دانسته اند.

با وجود این، ترامپ امروز سه شنبه در پیغامی جدید در توئیتر این نوع نتیجه گیری ها را رد و کوشش کرد درباره اینکه رئیس جمهور بعدی آمریکا چه کسی خواهد بود شبهه افکنی کند.

سازمان خدمات عمومی آمریکا روز دوشنبه در نامه ای که به رویت ای بی سی نیوز رسیده به تیم جو بایدن گفته که به نظر می رسد که او در انتخابات برنده شده است. امیل مورفی رئیس این سازمان به بایدن گفته می تواند فرایند انتقال قدرت را شروع کند.

دونالد ترامپ دقایقی بعد از انتشار این خبر در توئیتر صحت این موضوع را تأیید نموده بود. او در توئیتر نوشت: می خواهم از امیلی مورفی، رئیس سازمان خدمات عمومی به خاطر فداکاری سرسختانه و وفاداری اش به کشورمان تشکر کنم. او مورد آزار، تهدید و سوءاستفاده قرار گرفته است و من نمی خواهم شاهد وقوع این اتفاقات برای او، خانواده اش و کارکنان سازمان خدمات عمومی باشم. پفراینده ما با قدرت ادامه دارد و ما این مبارزه خوب را ادامه می دهیم و معتقدم که پیروز می شویم. با وجود این، من در راستای منافع کشورم، توصیه نموده ام که امیلی و تیم او کار های لازم در مورد پروتکل های اولیه را انجام دهند و به تیم خودم هم گفته ام همین کار را انجام دهند.

در پی این بیانیه تیم انتقال قدرت جو بایدن اظهار داشت اکنون که سازمان خدمات عمومی آمریکا پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تأیید نموده، اعضای این تیم طی روز های آینده با مقام های دولت فدرال ملاقات خواهند کرد.

ترامپ امروز سه شنبه در توئیتر نوشت: به یاد داشته باشد، سازمان خدمات عمومی فوق العاده بوده و امیلی مورفی، وظیفه اش را عالی انجام داده، ولی سازمان خدمات عمومی معین نمی کند چه کسی رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد بود.

ترامپ ساعاتی قبل تر از این هم بار دیگر انتخابات اخیر ریاست جمهوری این کشور را فاسد خواند و اظهار داشت، هرگز نتایج برآمده از آرای تقلبی و نرم افزار دومینیون را تایید نخواهد کرد.

حمله لفظی دوباره ترامپ به انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا و اشاره او به نرم افزار دومینیون در حالی صورت گرفت که پیش از این سیدنی پاول یکی از اعضای تیم وکلای رئیس جمهور آمریکا گفته بود، افشاگرهایی وجود دارند که می گویند نرم افزار رأی گیری شرکت دومینیون، میلیون ها رأی ترامپ را حذف نموده است.

این ادعا در حالی مطرح شد که سازمان امنیت زیرساخت و فضای سایبری وزارت امنیت داخلی آمریکا ادعا ها علیه این نرم افزار را رد و نقایصی که در آن اتفاق افتاده را ناشی از خطای انسانی توصیف کرد.

این سازمان همچنین اظهار داشت، هیچ شواهدی از حذف یا گم شدن یا تغییر آرای انتخاباتی توسط این نرم افزار وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 761

به "شبهه افکنی دوباره ترامپ درباره قصدش برای خروج از قدرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبهه افکنی دوباره ترامپ درباره قصدش برای خروج از قدرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید