طراحی سایت: سایت های رزرو بلیط خارجی و داخلی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، سایت های مختلفی در زمینه رزرو بلیط هواپیما در جهان فعال هستند. در این مقاله تعدادی از این وب سایت ها معرفی می شوند.

طراحی سایت: سایت های رزرو بلیط خارجی و داخلی

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

اگر می خواهید خرید بلیط هواپیما به مقصد خارجی یا داخلی را از بهترین سایت های رزرو انجام دهید، انتخاب شما کدام سایت است؟ خرید اینترنتی بلیط هواپیما از کدام سایت به صرفه تر است؟ کدام سایت، مرجع مطمئنی برای اطلاع از آخرین قیمت ها و مقرون به صرفهترین پروازها است؟ مزیت بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما نسبت به سایر رقبا چیست؟ اگر می خواهید خرید بلیط هواپیما به مقصد خارجی یا داخلی را از بهترین سایت های رزرو انجام دهید، انتخاب شما کدام سایت است؟ ما به شما چند وب سایت تراز اول رزرو بلیط خارجی و داخلی را همراه با مزایا و ویژگی ها معرفی خواهیم کرد تا با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

سایت های رزرو بلیط خارجی

سایت های مختلفی در زمینه رزرو بلیط هواپیما در دنیا فعال هستند. ما از بین 10 سایت برتر، کایاک، اسکای اسکنر و موموندو را برگزیدیم تا با مقایسه ویژگی و مزایا، خرید بلیط هواپیما خارجی را با اطلاعات دقیق تری انجام دهید.

کایاک، سایت شاخص رزرو بلیط هواپیما (Kayak)

کایاک (Kayak) یک موتور جستجوی سفر است که به شما یاری می نماید تا به سرعت بهترین گزینه های مسافرتی را پیدا کنید. کایاک سالهاست که جزو فهرست اول بهترین سایت های رزرو بلیط هواپیما دنیا جای دارد. کایاک بهترین قیمت و زمان بندی فروش بلیط هواپیما را ارائه می دهد. بعلاوه در زمینه رزرو هتل، اجاره آپارتمان، رزرو کروز، اجاره خودرو، خرید بلیط قطار و پکیج های سفر نیز فعالیت دارد. از مزیت های خرید بلیط هواپیما در کایاک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تخفیف 35 درصدی بلیط هواپیما: با پیوستن به فهرست ایمیلی کایاک، شما تا 35 درصد تخفیف برای موقعیت های مختلف سفر کسب می کنید.
 • قوی ترین موتور جستجوی بلیط هواپیما: کایاک از بهترین سایت ها برای تحقیق درباره قیمت بلیط هواپیما برای مقصد مورد نظر شما است
 • پیش بینی فرایند قیمت بلیط هواپیما: سرعت بالا در نمایش مستقیم آخرین نرخ بلیط و پیش بینی فرایند قیمت آن اشاره نمود.
 • اعلام قیمت های مقرون به صرفه تر پرواز مقصد: اگر برای رزرو امروز آماده نباشید، کایاک به وسیله نوتیفیکیشن به شما قیمت های نو بلیط مقصد مورد نظرتان را یادآوری می نماید.
 • خرید بلیط بر مبنای آب و هوا: شما در کایاک به یاری فیلتر مقصد بر اساس آب و هوا، می توانید به راحتی محل موردعلاقه خود را پیدا کنید.
 • صفحه پروازهای بدون توقف: گزینه بدون توقف در فیلترهای نقشه کایاک هم موجود است. معمولا پرواز مستقیم قیمت بالاتری نسبت به پروازهای همراه با توقف دارد.
 • بلیط هواپیما چند شهری: گزینه چند شهری (Multi-city) یک فرصت است. شما می توانید در راستا پرواز خود از لندن به توکیو، چندین شهر دیگر را هم تماشا کنید.

اسکای اسکنر، پر طرفدارین سایت رزرو بلیط هواپیما (Skyscanner)

یکی از معروف ترین موتورهای جستجو و خرید بلیط دنیا، اسکای اسکنر است. این سایت با 85 میلیون کاربر در کشورهای مختلف دنیا به یکی از مهم ترین برندهای رزرو بلیط هواپیما تبدیل شده است. این وب سایت خدمات دیگری چون راهنمای سفر، اجاره خودرو، رزرو هتل و اپلیکیشن سفر عرضه نموده است. اما مزیت های اسکای اسکنر چیست؟ بهترین ویژگی های اسکای اسکنر شامل موارد زیر است:

 • انتخاب باز و کمترین قیمت: گستردگی داده های اسکای اسکنر، انتخاب متنوعی برای مقرون به صرفهترین پرواز بر مبنای تاریخ و مقصد خواهد داد.
 • دسترسی به انواع تامین کننده های بلیط هواپیما: اسکای اسکنر به علت اینکه یک جمع کننده (اگریگیتور) بزرگ بلیط هواپیما است، به انواع و اقسام تامین کننده های بلیط مقرون به صرفه وصل است.
 • بهترین پرواز نه فقط مقرون به صرفهترین: ارائه ترکیبی از بهترین پروازها بر اساس عملنمودهای مختلف.
 • ارسال قیمت های نو بلیط هواپیما: گزینه اعلام قیمت به صورت نوتیفیکیشن.
 • جستجوی پروازها بر مبنای نقشه: به یاری نقشه، پروازها و فرودگاه های هر نقطه از دنیا را آنالیز کنید.

موموندو، قویترین سایت رزرو بلیط هواپیما (Momondo)

موموندو یک سایت بی نظیر برای خرید بلیط مقرون به صرفه هواپیما است. این سایت در مقایسه با کایاک و اسکای اسکنر کوشش می نماید بهترین قیمت را ارائه دهد. موموندو یک سایت مستقل، رایگان و شگفت است که میلیاردها گزینه پرواز هواپیما، هتل و اجاره خودرو را عرضه می نماید. این شرکت از سال 2006 تا به امروز توانسته جایگاه خود را بین 10 وب سایت برتر رزرو بلیط هواپیما تثبیت کند. مزیت های رزرو بلیط در موموندو را بیشتر بشناسید:

 • تخفیف ثابت بلیط هواپیما: ارائه بلیط هواپیما با تخفیف چشمگیر
 • بیشترین گزینه های بلیط هر مقصد: بهره گیری از شمار فراوان آژانس های مسافرتی
 • یافتن مقاصد نو: گزینه جستجوی سفر به هر مقصد به صورت تصادفی
 • موتور ابرجستجوگر: جستجوی این سایت نه فقط از تامین کننده ها بلکه از بین صدها آژانس مسافرتی آنلاین و ایرلاین صورت می گیرد
 • تحلیل نتایج جستجوی شما: نمودار اطلاعات جستجوی شما
 • فیلترهای پیشرفته جستجو: دارای انواع فیلتر برای جستجوی دقیق تر

سایت های رزرو بلیط داخلی

علی بابا معروف ترین سایت رزرو ایران

سایت علی بابا شناخته شده ترین سایت خرید بلیط اینترنتی در ایران است. این معروفیت به واسطه عرضه گسترده بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار، علی بابا را به یک مرجع قوی برای گردشگران و مسافران بدل ساخته است. با مزایای رزرو بلیط در علی بابا آشنا شوید:

 • شبکه وسیع پرواز: پوشش جامعی از پروازهای داخلی و خارجی
 • نوتیفیکیشن کاهش قیمت بلیط هواپیما: با فعال کردن نوتیفیکیشن قیمت، به صورت مداوم از کاهش قیمت بلیط برای مقصد مورد نظرتان آگاه شوید.
 • تنظیمات بهینه خرید بلیط هواپیما: با انتخاب گزینه ها در تنظیمات، به روش راحت تر و مطلوب خود، بلیط مقصدتان را تهیه کنید.
 • بهترین بلیط چارتر هواپیما: علی بابا به عنوان یکی از چارترکننده های بزرگ در ایران، به شما امکان خرید بهترین بلیط چارتری به مقصد داخلی یا خارجی را خواهد داد.
 • دسترسی به اطلاعات کامل پرواز: با نصب اپلیکیشن علی بابا به اطلاعات پرواز تمام فرودگاه های کشور دسترسی پیدا می کنید.

تریپ بهینه ترین سایت رزرو بلیط هواپیما ایران

تریپ یکی از معروف ترین سایت های بلیط مقرون به صرفه هواپیما در ایران است. این سایت به عنوان یک مرجع مهم خرید آنلاین و رزرو بلیط هواپیما، در زمینه رزرو هتل و تورهای مسافرتی نیز فعالیت دارد. پشتیبانی شبانه روزی و در تمام ایام هفته، خرید آنلاین از تریپ را مطمئن و راحت می سازد. با ویژگی های تریپ و مزایای خرید بلیط در این سایت آشنا شوید:

 • شبکه گسترده پرواز و ایرلاین ها: تریپ با ایجاد اعتماد و فضای رقابتی حرفه ای، در حال حاضر با بیش از 100 شرکت هواپیمایی در سراسر دنیا همکاری دارد.
 • پایین ترین قیمت بلیط هواپیما: شانس شما برای خرید بلیط هواپیما مقرون به صرفه در تریپ بالاست، به علت اینکه تریپ تمامی تامین کنندگان بلیط هواپیما را برای مقرون به صرفهترین خرید بلیط هواپیما به کار می گیرد.
 • امکان لغو و استرداد بلیط هواپیما: تریپ در کمترین بازه زمانی مبلغ شما را باز می گرداند و در صورت درخواست شما، امکان تغییر تاریخ پرواز سیستمی مقدور است. شما نیازی به مراجعه حضوری ندارید و به صورت آنلاین امکان لغو و دریافت مبلغ خواهید داشت.
 • امکان مقایسه قیمت ایرلاینها: تریپ در فهرست نتایج هر مقصد به شما انواع قیمت بلیط هواپیما را عرضه می نماید. شما می توانید با مقایسه قیمت ها، بهترین بلیط هواپیما را متناسب بودجه خود بخرید.
 • اطلاع از مقرون به صرفه ترین بلیط هواپیما: شما با نصب اپلیکیشن تریپ اطلاعات کاملی از پروازهای داخلی و خارجی، قیمت ها و بلیط های چارتری و لحظه آخری خواهید داشت.

فلایتیو، سایت جامع رزرو بلیط هواپیما

فلایتیو جزو 10 سایت معروف رزرواسیون بلیط هواپیما در ایران است. فلایتیو به عنوان یکی از برندهای مطرح، خدمات دیگری چون بلیط اتوبوس، قطار و رزرو هتل را نیز انجام می دهد. اما مزیت فلایتیو نسبت به رقبای ایرانی چیست؟

 • تقویم قیمت پروازها: با استفاده از گزینه تقویم قیمتی، از نوسان چند روز بعد بلیط هواپیما آگاه شوید.
 • جستجوی سریع بین تمام ایرلاین ها: شما در فلایتیو به سرعت می توانید طبق تاریخ و مقصد انتخابی، انواع ایرلاین داخلی و خارجی و قیمت ها را ببینید.
 • رزرو بلیط هواپیما بدون هزینه: برای رزرو بلیط یک مقصد خارجی که فلایتیو نماینده رسمی آن شرکت باشد، می توانید بدون هزینه رزرو انجام دهید.
 • بلیط چند راستاه: شرایط خرید بلیط برای چندین راستا

سخن آخر

خرید بلیط هواپیما یکی از دغدغه های مهم مسافران در سفرهای داخلی و خارجی است. به خاطر تعدد آژانس ها و سایت های فروش بلیط، برای شما این سوال ایجاد خواهد شد که خرید از کدام سایت به صرفه تر است؟ برای اینکه شما بتوانید دید کامل تری نسبت به سایت های مرجع بلیط هواپیما پیدا کنید، در این مقاله بهترین سایت های رزرو بلیط داخلی و خارجی هواپیما را معرفی کردیم. امکانات این سایتها بیش از تصور معمول حین خرید بلیط است. ما با تشریح توانمندی موفقترین سایتها در این زمینه، به معرفی قابلیت ها و امکانات هرکدام پرداختیم. پس کافی است به وب سایت تریپ (trip.ir) برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما مراجعه کنید.

منبع: کجارو
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1430

به "طراحی سایت: سایت های رزرو بلیط خارجی و داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: سایت های رزرو بلیط خارجی و داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید