زاکانی: همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری واریز گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، بر اساس تازه ترین ابلاغیه شهردار تهران، سازمان ها و شرکت های شهرداری ملکف اند کلیه درآمدها را صرفا به حساب درآمدی خزانه این نهاد واریز نمایند.

زاکانی: همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری واریز گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، بر اساس دستورالعمل معاونت اقتصادی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و بعلاوه ابلاغ آن از سوی شهردار تهران، به منظور شفاف شدن حساب های شهرداری و نظم بخشی به تراکنش های اقتصادی شهرداری تهران تمامی واحدها، منطقه ها، سازمان ها و شرکت های تابعه و موسسات شهرداری تهران ملکف هستند تا کلیه منابع درآمدی و سایر وجوهی که به موجب بودجه مصوب وصول شده است را صرفا به حساب های درآمدی خزانه شهرداری که به پیشنهاد شهرداری و تایید شورای شهر تهران افتتاح شده یا می گردد، واریز نمایند.

این دستورالعمل بر اساس مفاد 35 برنامه سوم توسعه شهر تهران، لزوم به کارگیری دستورالعمل خزانه داری در شهرداری تهران که از سوی وزارت کشور در سال 1396 ابلاغ شده بود و بعلاوه در راستای اجرای تبصره یکم بودجه موصب شورای شهر تهران است.

ابلاغ این دستورالعمل در شرایطی است که پیشتر بعضی از اعضای شورای پنجم شهر تهران نسبت به واریز نشدن درآمدها به خزانه شهرداری انتقاد داشتند و بارها نسبت به همکاری نکردن سازمان ها و شرکت های در اجرای این مصوبات تذکر دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مهر 1400 بروزرسانی: 5 مهر 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1228

به "زاکانی: همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری واریز گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "زاکانی: همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری واریز گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری واریز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید