رشد مالی نا امیدکننده کشورهای اروپایی!

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، مرکز آمار اروپا از رشد صفر درصدی اقتصاد ایتالیا در سه ماهه پایانی سال اطلاع داد.

رشد مالی نا امیدکننده کشورهای اروپایی!

جهت دریافت مشاوره خدمات موشن گرافیک از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی سناریو تا ساخت تیزر و موشن گرافیک حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز آمار اتحادیه اروپا، در آخرین فصل سال 2019 متوسط رشد مالی 19 کشور عضو منطقه یورو و 27 کشور عضو اتحادیه اروپا 0.1 درصد بوده است که این رشد در مقایسه با متوسط رشد سه ماهه سوم در منطقه یورو 0.2 درصد و در سطح اتحادیه اروپا 0.3 درصد کاهش پیدا نموده است.

هم چنین رشد مالی در دوازده ماه منتهی به دسامبر در سطح منطقه یورو به طور متوسط 1.2 درصد ودر سطح اتحادیه اروپا به طور متوسط 1.5 درصد بوده است.

در بین کشورهای اروپایی، بیشترین رشد مالی در سه ماهه چهارمسال متعلق به مجارستان با 4.6 درصد بوده است و پس از این کشور، رومانی با 4.2 درصد و لیتوانی با 3.7 درصد قرار دارند. از طرف دیگر کمترین رشد مالی مربوط به ایتالیا بوده است که رشد صفر درصدی را تجربه نموده است. رشد آلمان نیز طی این مدت تنها 0.5 درصد اندازه گیری شده است.

در بین دیگر کشورهای اروپایی، رشد سه ماهه چهارم دانمارک 1.7 درصد، اسپانیا 1.8 درصد، بلژیک 1.2 درصد، فرانسه 0.8 درصد و فنلاند 1.4 درصد اندازه گیری شده است.

در بین بخش های مختلف، رشد مخارج نهایی مصرفی خانوارها در سطح منطقه یورو 0.42 درصد و در سطح اتحادیه اروپا 0.51 درصد بوده است. این رقم برای سرمایه ثابت ناخالص به ترتیب 0.3 درصد و 0.4 درصد و برای واردات در سطح منطقه یورو 0.6 درصد افزایش و در سطح اتحادیه اروپا 0.7 درصد افزایش بوده است.

منطقه یورو شامل 19 کشور بلژیک، آلمان، استونی، ایرلند، یونان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، قبرس، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، اتریش، پرتغال، اسلوونی، اسلواکی و فنلاند است که از یورو به عنوان واحد پولی خود استفاده می نمایند. اتحادیه اروپا نیز دارای 27 عضو است که شامل 19 کشور عضو منطقه یورو به علاوه بلغارستان، مجارستان، لهستان، دانمارک، سوئد، کرواسی، جمهوری چک و رومانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 128

به "رشد مالی نا امیدکننده کشورهای اروپایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد مالی نا امیدکننده کشورهای اروپایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید