با وجدان راحت از ذوب آهن جدا شدم، نمی خواهم از پشت پرده چیزی بگویم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، رحمان رضایی فصل را به عنوان سرمربی با تیم ذوب آهن آغاز کرد و در فاصله یک هفته مانده به خاتمه نیم فصل اول لیگ بیستم با تصمیم هیات مدیره این باشگاه از سمت خود کنار رفت.

با وجدان راحت از ذوب آهن جدا شدم، نمی خواهم از پشت پرده چیزی بگویم

وی در واکنش به این اتفاق توضیحاتش را در اختیار خبرنگاران قرار داد. رضایی در این متن نوشته است:

در اصفهان آخرین بازی رسمی ام را به عنوان فوتبالیست انجام دادم و اولین تجربه مربیگری ام در لیگ برتر را هم گذراندم؛ اینجا را مثل خانه خود می دانم و رفتن از خانه چه بسیار سخت. در این روز اما پیام های محبت آمیز شما سبزها و شما اصفهانی ها و البته تمام دوستداران فوتبال در ایران است که سختی را برایم آسان و جدایی را ممکن ساخته است.

در این چند ماهی که با تلخی و شیرینی بسیاری همراه بود، تمام تلاشم را کردم تا به تعهدم عمل کنم و تیمم آنچه را که شایسته فوتبال اصفهان است، به نمایش بگذارد. حالا وجدانم راحت است و به قول معروف شب را راحت می خوابم چون کاری که در ذوب آهن انجام دادم، با تمام توانم بود. ذره ای کم کاری در عملکرد خودم و بازیکنانم نبود و به شهادت استخوان خردکرده ها و کارشناسان فوتبال، جایگاهمان در جدول با آنچه که روی کاغذ هست، تفاوت فاحشی دارد.

البته که همگی از اتفاقات خارج از زمین اطلاع دارید. من هرگز علاقه مند به تئوری توطئه نبوده ام و نمی خواهم از دست های پشت پرده و این مدل صحبت ها چیزی بگویم و تنها ارجاع می دهم به سوت ها و پرچم هایی که جلوی چشم میلیون ها هوادار زده شد و سرنوشت یک تیم و تلاش یک مجموعه را تغییر داد. حتی به گواه کارشناسان داوری که بیشترین میزان احترام را برایشان قائلم، آنچه که برای ذوب آهن رخ داد، هرچیزی که بود قضاوت عادلانه نام نداشت.

اما مقصود همان وجدان آسوده است و چه خوب که من با تمام وجود آن را حس می کنم. در خاتمه دوست دارم به طور معین از طرفداران ذوب آهن تشکر ویژه داشته باشم که در تمام روزهای سخت، همراه ما بودند و چقدر ناراحت کننده که نتوانستیم طرفداران را روی سکو داشته باشیم؛ هر چند که در لحظه لحظه تمرین و مسابقات آنها را در قلب خود حس کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 925

به "با وجدان راحت از ذوب آهن جدا شدم، نمی خواهم از پشت پرده چیزی بگویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با وجدان راحت از ذوب آهن جدا شدم، نمی خواهم از پشت پرده چیزی بگویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید