انتقاد رشیدی از کمرنگ شدن تعامل هیات دولت با نمایندگان

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه مجلس از رئیس جمهوری و هیات دولت خواست تا با قطع تعامل با مجلس که از آن رأی اعتماد گرفته اند سوءظن ایجاد نکنند.

انتقاد رشیدی از کمرنگ شدن تعامل هیات دولت با نمایندگان

محمد رشیدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 19 آبان) مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از رئیس جمهوری و هیات دولت برای سفرهای استانی، کوشش های شبانه روزی و اتفاقات مثبتی که در واردات واکسن و درمان بیماران کرونایی افتاد به طوری که فرایند نزولی در شیوع این بیماری طی می گردد در تذکر به رئیس جمهوری و هیات دولت، گفت: شما از مردم دو بار رأی گرفتید یک بار رئیس جمهور به طور مستقیم از مردم رأی گرفت و یک بار هم هیات دولت از مجلس و نمایندگان مردم رأی اعتماد گرفتند بنابراین خواهش می کنم باب تعامل با مجلس را نبندید.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حمایت نمایندگان مجلس از دولت انقلابی در ادوار مجلس بی نظیر بود و ما به تکلیف خود در این زمینه به خوبی عمل کردیم.

وی تاکید نمود: اعضای هیات دولت باید از مشورت با نمایندگان استفاده نموده و به آن ها جوابگو باشند و با قطع تعامل نباید بدبینی و سوءظن ایجاد نمایند. ضمن اینکه باید به این نکته توجه نمایند که به مجلس احتیاج داشتند، دارند و خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1310

به "انتقاد رشیدی از کمرنگ شدن تعامل هیات دولت با نمایندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد رشیدی از کمرنگ شدن تعامل هیات دولت با نمایندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید