انتصاب عجیب بعدی عزیزی خادم در راه است؛ یک محروم کمیته اخلاق! ، علی خطیر با حکم معاون دبیرکل برمی شود؟ خبرنگاران

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، عزیزی خادم قلم به دست گرفته و به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال این حق را دارد تا تغییرات اساسی در ترکیب مدیران و کارکنان این نهاد ایجاد کند.

انتصاب عجیب بعدی عزیزی خادم در راه است؛ یک محروم کمیته اخلاق! ، علی خطیر با حکم معاون دبیرکل برمی شود؟ خبرنگاران

گروه ورزشی خبرنگاران، از دیروز فدراسیون فوتبال در پی انتصاب مجتبی خورشیدی به سمت سرپرست یا همان مدیر تیم ملی بزرگسالان ایران ، به شدت هدف انتقاد کارشناسان و رسانه ها قرار گرفته است.

بعضی منتقدان حتی کار را فراتر برده و این انتصاب عجیب و باورنکردنی را به بعضی مسائل از جمله ارتباط یکی از جادوگران فوتبال مرتبط دانسته اند. با اینحال بعضی تحرکات و اتفاقات در شبکه های اجتماعی نشان می دهد انتصاب یک مربی درجه دو به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان، آخرین اقدام و تصمیم عجیب و غیرمنتظره عزیزی خادم نخواهد بود و این رویه با ورود یک چهره محروم از سوی کمیته اخلاق، ابعاد تازه ای خواهد یافت.

شواهد در این زمینه هم نشانگر بعضی صحنه آرایی ها برای ورود معاون سابق و پرحاشیه استقلال به فدراسیون فوتبال است.

علی خطیر که در ماجرای شکایت تراکتور به کمیته اخلاق برسر تبانی بعضی عناصر داخلی با وکیل خارجی در پرونده های شکایت فیفا ، با حکم این مرجع قضایی فوتبال تعلیق و محروم شده بود ، حالا بعداز ناکامی در رسیدن به جایگاه دبیرکلی، زمینه رسیدن به معاونت دبیرکل را فراهم می نماید.

یکی از موانع صدور حکم برای خطیر، اتهامی بود که پرسپولیسی ها در پرونده شکایت النصر عربستان از این باشگاه به معاون سابق استقلال وارد کردند و او را به یاری به اردوی سعودی متهم ساختند.

خطیر که در دوره حضور در استقلال هم کم حاشیه نداشت و با چند عضو هیات مدیره به اختلاف جدی خورده بود، در دوره تاج هم در پست خارج از چارت معاون دبیرکل وارد فدراسیون شد اما پس از درگیری لفظی شدید با دستیار کارلوس کی روش از فدراسیون رفتنی شد.

او شب گذشته در پلتفرم صوت محور کلاب هاوس ، نشستی مجازی با حمایت دو چهره رسانه ای منتسب به پرسپولیس برگزار کرد تا با وساطت آنها دلخوری طرفداران پرسپولیس از خود را با توضیحاتی کاهش داده و مخالفت ها برای بازگشت به تشکیلات فوتبال را از بین ببرد.

اما نکته اساسی حکم محرومیت علی خطیر است که هنوز خبری مبنی بر بخشش وی یا سرانجام محرومیت او منتشر نشده و معلوم نیست که آیا اینبار هم استیناف قصد لغو محکومیت یکی از محرومان کمیته اخلاق را دارد یا اینکه تاکتیک دیگری پیش رو است.

گفته می گردد رئیس فدراسیون فوتبال می خواهد در چارت فدراسیون دو معاون برای دبیرکل قرار دهد که یکی معاون اجرایی و دیگری معاون ورزشی نام بگیرند. زمزمه ها حاکی است که خطیر احتمالا معاون اجرایی قنبرزاده خواهد شد تا در امور مدیریتی سهم جدیدی از فوتبال کشور داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 993

به "انتصاب عجیب بعدی عزیزی خادم در راه است؛ یک محروم کمیته اخلاق! ، علی خطیر با حکم معاون دبیرکل برمی شود؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب عجیب بعدی عزیزی خادم در راه است؛ یک محروم کمیته اخلاق! ، علی خطیر با حکم معاون دبیرکل برمی شود؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید