استراتژی رئال مادرید برای جذب امباپه

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، باشگاه رئال مادرید برای به خدمت دریافت ستاره پاری سن ژرمن قصد دارد از استراتژی خاصی استفاده کند.

استراتژی رئال مادرید برای جذب امباپه

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، کیلیان امباپه که با موناکو خودش را به فوتبال جهان معرفی کرد و اکنون در پاری سن ژرمن به درخشش و سیر صعودی خود ادامه می دهد، یکی از بازیکنانی است که گفته می شود مورد توجه باشگاه رئال مادرید واقع شده است و زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها هم بارها از هموطن خود تمجید کرده است.

نشریه اسپانیایی آ اِس چاپ مادرید گزارش داد فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید برنامه ریزی کرده تا در تابستان 2021 سراغ جذب کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن برود، زمانی که تنها یک سال از قراردادش باقی خواهد ماند. این دقیقاً همان استراتژی است که رئیس باشگاه رئال مادرید برای به خدمت دریافت ادن اِزار از چلسی در تابستان 2019 به کار گرفت.

پرس با این تاکتیک باشگاه چلسی را مجبور کرد تا ستاره بلژیکی اش را بفروشد، چون در غیر اینصورت هیچی سودی نمی توانست از انتقال این بازیکن ببرد و اِزار در نهایت می توانست در خاتمه این فصل به عنوان بازیکن آزاد به رئالی ها ملحق شود.

قرارداد کنونی امباپه 21 ساله با پاری سن ژرمن تا خاتمه ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد و اگر رئال مادرید بخواهد در سال 2021 نسبت به جذب این بازیکن اقدام کند، باز باید رقمی حداقل در حدود 150 میلیون یورو بابت به خدمت دریافت او بپردازد که با توجه به کیفیت این بازیکن به نظر رقمی معقول می آید.

این مهاجم فرانسوی این فصل در 25 بازی برای پاریسی ها به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن 22 گل، 13 پاس گل هم برای همی تیمی هایش ساخته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 153

به "استراتژی رئال مادرید برای جذب امباپه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی رئال مادرید برای جذب امباپه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید