آدرس دسترسی به وام اجاره مسکن

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، ثبت نام دریافت تسهیلات یاری ودیعه مسکن بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به منظور کنترل بازار اجاره، از روز شنبه چهارم مرداد 99 شروع شد و به مدت یک هفته ادامه دارد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پرداخت یاری ودیعه مسکن به منظور ساماندهی بازار اجاره بر اساس تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا و اعلام وزارت راه و شهرسازی از دیروز شروع شده است.

آدرس دسترسی به وام اجاره مسکن

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

سقف تسهیلات یاری ودیعه اجاره مسکن در مناطق شهری طبق اعلام انجام گرفته در تهران 50 میلیون تومان و در سایر کلان شهرها 30 میلیون تومان خواهد بود که شامل شهرهای بالای یک میلیون نفر از جمله مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه است. برهمین اساس تسهیلات یاری ودیعه مسکن در سایر شهرها طبق مصوبه انجام گرفته 15 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

تسهیلات بانکی موضوع این مصوبه از محل منابع تسهیلات تخصیصی به واحدهای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا بوده و با نرخ سود 13 درصد و با سررسید یکساله به مستاجران واجد شرایط پرداخت می گردد. طبق اعلام انجام گرفته در دوره قرارداد صرفا سود تسهیلات از سوی مستاجران پرداخت و اصل تسهیلات در سررسید تسویه خواهد شد.

گروه های مشمول دریافت تسهیلات یاری ودیعه مسکن، کارگران و حقوق بگیران ثابت هستند که اولویت پرداخت یاری ودیعه مسکن شامل ازدواج های جدید و خانواده های پنج نفری و بیشتر، افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و همچنین افرادی که تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و نیز زنان سرپرست خانوار است.

در اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی تاکید شده متقاضیان دریافت این تسهیلات ابتدا به وسیله ارسال پیامک به شماره 300073640 ثبت نام اولیه خود را انجام داده و سپس در زمان بندی اعلامی باید در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس tem.mrud.ir ثبت نام نمایند.

متقاضیان دریافت این تسهیلات ضروری است شرایط مندرج در ماده یک آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مسکن را داشته باشند که این شرایط عبارت است از داشتن فرم ج سبز (عدم استفاده از تسهیلات و امتیازهای دولتی در بخش مسکن تا به امروز)، نداشتن سابقه مالکیت از سال 1384 به بعد، متاهل یا سرپرست خانوار بودن و داشتن سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا.

همچنین متقاضیان باید دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند. بر اساس این گزارش، مدت یک هفته ای برای ثبت نام در نظر گرفته شده است و در این مدت واجدان شرایط دریافت تسهیلات یاری ودیعه مسکن باید به وسیله پیامک اقدام به ثبت نام نمایند.

به همین منظور باید کدملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی 300073640 به وسیله تلفن همراه شخصی ارسال گردد. مهلت ثبت نام در ساعت 24 روز پنج شنبه 9 مرداد به انتها خواهد رسید. اطلاعات بیشتر به وسیله نشانی www.tem.mrud.ir به متقاضیان اعلام می گردد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 460

به "آدرس دسترسی به وام اجاره مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدرس دسترسی به وام اجاره مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید