10 کولر گازی محبوب و پرطرفدار در خبرنگاران (14 تیر 1401)

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، با رسیدن فصل گرما و آغاز روزهای آفتابی و طولانی، تمایل برای خرید یک کولر مناسب که توانایی خنک کردن فضا را داشته و مصرف انرژی زیادی هم نداشته باشد افزایش پیدا می نماید. کولر گازی محصولی است که در هر اقلیم آب وهوایی کاربرد دارد و می تواند فضا را به خوبی خنک کند. البته بازار کولرهای گازی بسیار متنوع است و ممکن است در زمان انتخاب کمی سردرگم شوید. در این مطلب از خبرنگاران مگ قرار است 10 کولر گازی محبوب و پرطرفدار در خبرنگاران را به شما معرفی کنیم.

10 کولر گازی محبوب و پرطرفدار در خبرنگاران (14 تیر 1401)

1. کولر گازی گرین - مدل GPS-H12P1T1A

اولین محصول در فهرست محبوب ترین کولرهای گازی خبرنگاران، این مدل از کولر گازی گرین است. این کولر پرتابل، با قابلیت فراوری سرما و گرما به شما امکان استفاده از آن را در تمام روزهای سال می دهد. ظرفیت آن 12000 BTU است و جزو کولرهای کم مصرف دسته بندی می گردد. البته این کولر از دسته کولرهای اینورتردار نیست و کمپرسور روتاری دارد. با توجه به ظرفیت و رده انرژی این کولر بهتر است از آن برای سرمایش و گرمایش در مناطقی با آب وهوای معتدل بهره ببرید. فیلتر تصفیه هوای کولر گازی گرین چندگانه است و برترین انتخاب برای استفاده در محیط های کاری به شمار می آید. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 15,700,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

2. اسپلیت کولر گازی هایسنس - مدل HRH-09TQ

اسپلیت کولر گازی هایسنس با رده انرژی A از کم مصرف ترین کولرگازی های موجود در بازار است. این کولر با ظرفیت سرمایشی 9000 می تواند هوا را تا 7 درجه سانتی گراد خنک کند. این اسپلیت می تواند با یاری فیلتر 1-4 ذرات گرد وغبار تا اندازه 0.3 میکرومتر را تصفیه نموده و و هوایی با سلامت 99.7% برای شما فراهم کند. بعلاوه با فیلتر یون نقره ای خود می تواند انواع باکتری ها را از بین برده و هوا را استریلیزه کند. اگر مخزن ویتامین C این اسپلیت را پر کنید به صورت منظم در هوا ویتامین C پخش نموده و به سلامت پوست شما هم یاری می نماید. فیلتر سوم این کولر فیلتر کاتچین است که بو و ذرات آلوده موجود در هوا را از بین می برد. اگر در خانواده خود فرزند کوچک یا افراد سالمند دارید، این کولر گازی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 12,739,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

3. کولر گازی پاکشوما - مدل MPF 24CH

کولر گازی پاکشوما مزایای زیست محیطی و قابلیت های بسیار جالبی دارد ما اگر بخواهیم به برجسته ترین قابلیت آن اشاره کنیم، باید از سیستم پرتاب باد سه بعدی آن صحبت کنیم. سیستم پرتاب باد سه بعدی با تنظیم هماهنگ دمای تمام نقاط محیط می تواند هوایی مطبوع و خنک ایجاد کند. قابلیت جالب دیگر در این محصول قابلیت Follow Me است. اگر این سیستم را فعال کنید کولر با شناسایی محل قرارگیری ریموت کنترل، با قدرت بیشتری به خنک کردن هوای آن منطقه می پردازد. قدرت پرتاب باد آن 10 متر است و با سیستم تصفیه هوای همراه با یونیزر خود می تواند تمام ویروس ها، باکتری ها و گرد وغبار هوای محیط را به طور کامل از بین ببرد. کولر گازی پاکشوما قابلیت تمیز کردن خود را دارد. بعلاوه با رعایت استانداردهای ضد خورنگی می تواند در شرایط آب وهوایی شرجی و گرم هم به خوبی و بدون هیچ مسئله ای کار کند. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 24,750,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

4. کولر گازی کنوود - مدل ACI 24

کولر گازی کنوود از سری کولرهای اینورتر دار است که با رده مصرف انرژی A کمترین اندازه مصرف برق را دارد. حالت های متنوع فراوری سرما و قابلیت سرمایش و گرمایش، این دستگاه را به یک دستگاه همه کاره برای تمام روزهای سال تبدیل نموده است. کولر گازی کنوود قابلیت تصفیه هوا دارد و می تواند باکتری ها و قارچ های موجود در هوا را از بین ببرد. بعلاوه فیلتر آن عملکرد self clean دارد و شما می توانید بدون نگرانی از رشد باکتری ها در فیلتر، از آن بهره ببرید. قدرت پرتاب باد آن 15 متر است و به راحتی محیط های بزرگ را خنک می نماید. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 31,500,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

5. کولر گازی گرین - مدل GWS-H24P1T1A

کولر گازی گرین، با قابلیت فراوری گرما و سرما، برای استفاده در مناطقی با آب وهوای معتدل و گرم مناسب است. این کولر مجهز به فیلتر تصفیه هوا با قابلیت انتشار ویتامین C در هوا است و می تواند هوایی تازه برای شما فراهم کند. بعلاوه فیلتر یون نقره این کولر می تواند تمام باکتری ها و قارچ های موجود در هوا را از بین برده و تمام ترکیبات کربنی مضر برای بدن را از هوای محیط حذف کند. ظرفیت سرمایشی کولر گازی گرین 24000 است و می تواند حداقل دمای محیط را به 15 درجه برساند. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 31,240,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

6. کولر گازی ایران رادیاتور - مدل ICA-24CH-A

کولر گازی ایران رادیاتور با رده مصرف انرژی A از کم مصرف ترین کولرهای گازی موجود در بازار است. این محصول با پرتاب باد 10 متر و حداقل دمای منفی 7 درجه سانتیگراد می تواند هوای خانه شما را مثل روزهای زمستانی سرد کند. این کولر قابلیت تصفیه هوا دراد و محدوده ظرفیت سرمایشی آن 20 تا 30 هزار BTU است. کولر گازی ایران رادیاتور 3 حالت تنظیم باد و 4 جهت پرتاب باد دارد که به شما امکان تنظیم دما، جهت وزش باد و بعلاوه زمان روشن - خاموش شدن اتوماتیک کولر را می دهد. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 18,270,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

7. کولر گازی هایسنس - مدل HRH-24TQ 24000

اگر در منطقه ای با اقلیم معتدل و گرم زندگی می کنید و قصد گرم کردن محیطی نسبتا بزرگ را دارید، این مدل از کولرهای گازی هایسنس برای شما مناسب است. ظرفیت سرمایش این کولر گازی 24225 است و امکان تنظیم پرتاب باد به صورت عمودی و افقی را به شما می دهد. قابلیت فراوری گرما و سرما، این محصول را به یک وسیله کاربردی چهار فصل تبدیل نموده است. فیلتر تصفیه هوای این کولر از جنس پروپلین است و به راحتی گرد وغبار و ذرات معلق هوا را به خود جذب می نماید. نکته قابل توجه درباره این محصول قابل شست وشو بودن فیلتر تصفیه هوای آن است. رده مصرف انرژی کولر گازی هایسنس A است و جزو دسته محصولات الکتریکی سبز به شمار میرود. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 22,500,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

8. کولر گازی جی پلاس - مدل GAC-HF09MN1

در کولر گازی جی پلاس از کمپرسور روتاری استفاده شده که امکان کار کردن در آب وهوای گرم تا دمای 46 درجه را می دهد. ظرفیت سرمایشی این کولر 9000 است و برای محیط هایی با متراژ میانه مناسب است. در این محصول از گاز R410 استفاده شده است که هیچ آسیبی به محیط زیست نمی رساند. بعلاوه رده مصرف انرژی A و قابلیت تنظیم مصرف انرژی ECO این کولر را به یک وسیله سبز و دوست دار محیط زیست تبدیل نموده است. کولر گازی جی پلاس برای استفاده در خانه و دفترهای کاری کوچک مناسب است. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 11,830,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

9. کولر گازی ایران رادیاتور - مدل ICA-09CH-A

باز هم یکی دیگر از کولرهای گازی ایران رادیاتور در فهرست محبوب ترین کولرهای گازی خبرنگاران قرار گرفته است. این کولر با استفاده از گاز مبرد هیچ آسیبی به طبیعت نمی رساند و با رده مصرف انرژی A از کم مصرف ترین کولرهای گازی موجود در بازار است. محدوده ظرفیت سرمایش آن 9000 است است و می تواند دمای محیط را تا منفی 7 درجه پایین بیاورد. قابلیت تصفیه هوا، پرتاب باد 8 متر، پره های طلایی ضد زنگ، 3 مدل باد دهی مختلف و 4 جهت اتوماتیک پرتاب باد از ویژگی های این کولر گازی است. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 11,190,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

10. کولر گازی جی پلاس - مدل GAC-HV24MMN1

ظرفیت سرمایشی این مدل از کولرهای جی پلاس 24000است و به راحتی محیط های نسبتا بزرگ را خنک می نماید. ویژگی های قابل توجه در این کولر رده مصرف انرژی A و استفاده از تکنولوژی اینورتر است. این قابلیت ها مصرف برق را بسیار پایین آورده و آن را به گزینه مناسبی برای استفاده در دفترهای کاری تبدیل نموده است. فیلتر این مدل از کولرهای جی پلاس چند لایه است و پره های طلایی رنگ ضد زنگ دارد. شما می توانید این کولر گازی را با قیمت 25,996,000 تومان از فروشگاه خبرنگاران بخرید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1525

به "10 کولر گازی محبوب و پرطرفدار در خبرنگاران (14 تیر 1401)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 کولر گازی محبوب و پرطرفدار در خبرنگاران (14 تیر 1401)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید