شرایط تعطیلی استخرها و باشگاه های ورزشی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، با توجه به اینکه از امروز فعالیت مشاغل گروه 1 و2 در شهرهای نارنجی و قرمز از جمله تهران مجاز شمرده شد، کماکان تیم های ملی و لیگ های وابسته در تمامی شهرهای کشور امکان فعالیت دارند.

شرایط تعطیلی استخرها و باشگاه های ورزشی

به گزارش خبرنگاران، بنابر آخرین اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، اکنون 46 شهر از نظر شیوع ویروس کرونا در شرایط قرمز، 263 شهر در شرایط نارنجی و 139 شهر در شرایط زرد قرار دارند و دو هفته قبل 301 شهر در شرایط قرمز قرار داشتند که سپس به 102 شهر قرمز و اکنون به 46 شهر قرمز رسیده اند.

درباره فعالیت مشاغل در شهرهای قرمز فقط مشاغل گروه 1 و در شهرهای نارنجی مشاعل گروه 1 و 2 فعال بودند که تصمیم گرفته شد مشاغل گروه 1 و 2 در شهرهای نارنجی و قرمز به مدت دو هفته فعال باشند اما اگر صنفی دچار تخلف شود جریمه شدیدتر شده است، به این صورت که تخلف صنف در شهر قرمز موجب می شود به مدت 3 هفته پلمب شود که این مدت برای شهر نارنجی 2 هفته است.

بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، فعالیت تیم های ملی و لیگ های وابسته به عنوان گروه شغلی یک در رشته های مختلف از جمله شهرهای قرمز نیز مجاز است.

باید گفت استخرهای سرپوشیده و باشگاه های ورزشی در دسته مشاغل گروه سه قرار گرفته اند تا مجاز به فعالیت در شهرهای زرد باشند، علاوه بر این باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی دارای مجوز فعالیت در شهرهای زرد هستند.

منبع: ایسنا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1057

به "شرایط تعطیلی استخرها و باشگاه های ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تعطیلی استخرها و باشگاه های ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید