واکنش زاکانی به تجمع نیروهای حجمی سازمان پسماند

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، شهردار تهران نسبت به تجمع نیروهای حجمی سازمان پسماند واکنش نشان داد و گفت: ما اقدامات لازم را انجام دادیم؛ اما دیوان برای دو مورد یعنی خودروسرویس ها و نیروهای حجمی بخش پسماند ایراداتی را گرفت.

واکنش زاکانی به تجمع نیروهای حجمی سازمان پسماند

به گزارش ایسنا، علیرضا زاکانی در انتها یکصد و سی و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در نوبت دوم و پس از تصویب بودجه سال آینده شهرداری تهران در جمع خبرنگاران، گفت: بی تردید هر چه که شورا تصویب نموده است ما کار می کنیم. قطعا اختلاف نظر هر چه باشد قبل از تصویب است و بعد از آن یکپارچگی خواهد بود. لذا از شورا به ویژه هیات رئیسه تشکر می کنم. امیدواریم در سال آینده شاهد تحول در حوزه حمل و نقل باشیم.

شهردار تهران درباره تجمع امروز نیروهای حجمی سازمان پسماند نیز گفت: سال گذشته در بودجه کشور حکمی برای تبدیل شرایط ایثارگران وجود داشت که در شهرداری تهران نیز این موضوع شامل حال7000 نفر می شد. ما اقدامات لازم را انجام دادیم اما دیوان برای دو مورد یعنی خودروسرویس ها و نیروهای حجمی بخش پسماند ایراداتی را گرفت.

وی ادامه داد: مجموع این دو گروه شامل 500 نفر از نیروها هستند اما ما علاقمندیم این اتفاق بیفتد لذا موضوع را دنبال کردیم و کارهای حقوقی را انجام دادیم. از لحاظ ما مانعی وجود ندارد ولی حکم بالادستی وجود دارد که قابل حل است.

شهردار تهران درباره ارسال لایحه نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی نیز گفت: این موضوع به وسیله زیرمجموعه های تخصصی صورت گرفته و به زودی به شورای شهر تهران ارسال خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 اسفند 1401 بروزرسانی: 10 اسفند 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1641

به "واکنش زاکانی به تجمع نیروهای حجمی سازمان پسماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش زاکانی به تجمع نیروهای حجمی سازمان پسماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید