مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می گردد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تهران (پانا) - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت رسمی افتتاح می گردد.

مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می گردد

به گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آیین افتتاحیه مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون، فردا یکشنبه 7 دی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،محمد کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و پرویز کرمی دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق برگزار می گردد.

مرکر نوآوری و توسعه تعاون ایران - منتا- راهبر نوآوری در بخش تعاون است که بر اساس نیازهای بخش تعاون کشور برای نوآوری و توسعه متناسب با شرایط روز اجتماعی، و مدل ها و فرآیندهای نوین تاسیس شده است.

منتا می خواهد با تسهیل گری میان بخش تعاون و زیست بوم نوآوری کشور، به توانمندی بخش تعاون یاری کند و هم چنین با تسهیل گری برای زیست بوم نوآوری، فرصت های بالقوه و بالفعل در حوزه و بازار تعاونی کشور را در دسترس قرار دهد.

اندیشکده تعاون نیز طی عقد تفاهم نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی در 26 آذرماه 1398 به عنوان اصلی ترین اتاق فکر بخش تعاون با تاکید بر استفاده از تجارب جهانی و استفاده از الگوهای پیروز جهانی و بومی سازی آن برای استفاده در کشور تشکیل شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 830

به "مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید