محرومیت مدافع سپاهان و مربی گل گهر سیرجان، مهاجم استقلال جریمه شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در آرای تازه خود، مدافع تیم فوتبال سپاهان و مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان را محروم کرد.

محرومیت مدافع سپاهان و مربی گل گهر سیرجان، مهاجم استقلال جریمه شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای منتشره را صادر کرد که به توضیح زیر است:

* باتوجه به نشر اکاذیب از سوی مهدی قائدی بازیکن استقلال به وسیله مصاحبه پس از بازی با نساجی مازندران و بیان مطالبی درباره داوری، وفق مقررات به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظرخواهی)

* محمد دانشگر بازیکن سپاهان اقدام به ارتکاب رفتار غیرورزشی در ملاقات با آلومینیوم اراک نموده است که طبق مقررات وی به مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت (که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می گردد) از همراهی تیم خود از کلیه مسابقات محکوم شد (محرومیت قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی است)

* امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان به علت نشر اکاذیب به وسیله مصاحبه با خبرگزاری ها پس از بازی مقابل پرسپولیس، طبق مقررات انضباطی به پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (رأی قابل تجدیدنظرخواهی است)

* محمد حسینی و مجتبی سرآسیایی، بازیکن و مربی تیم گل گهر سیرجان به علت نشر اکاذیب و موارد توهین آمیز و کذب علیه داور مسابقه، تخلفات انتسابی شان محرز و مسلم تشخیص داده شد. به همین دلیل محمد حسینی به پرداخت 500 میلیون ریال و مجتبی سرآسیایی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می گردد و پرداخت 600 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. (رأی صادره قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی است)

* کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با افترا و نشر اکاذیب نسبت به جامعه داوری در مصاحبه پس از بازی مقابل سایپا مرتکب تخلف شده است که با توجه به دفاعیات وی در جلسه انضباطی، تخلف وی محرز تشخیص داده شده است و به سه ماه محرومیت از حضور در استادیوم فوتبال کشور و همراهی تیم خود و نیز پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. (رأی صادره از جهت محرومیت قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی است)

* ادسون تاوارس سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به علت نشر اکاذیب علیه داور به وسیله مصاحبه با خبرگزاری های رسمی پس از مسابقه مقابل تیم مس رفسنجان، به پرداخت مبلغ 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظرخواهی)

* ملاقات تیم های طرفدار تهران و مس رفسنجان برگزار و از سوی میلاد فاندر مدیر رسانه ای تیم طرفدار تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه استادیوم های فوتبال به مدت شش ماه محروم شد و باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (رأی درباره محرومیت قطعی و در خصوص جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است)

بعلاوه تیم طرفدار تهران به علت داشتن هفت بازیکن اخطاری باید 280 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1646

به "محرومیت مدافع سپاهان و مربی گل گهر سیرجان، مهاجم استقلال جریمه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت مدافع سپاهان و مربی گل گهر سیرجان، مهاجم استقلال جریمه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید