عکس ورزشکاری محمدرضا گلزار

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش وقت صبح، محمدرضا گلزار تصویری را از خود با ژست تکراری که مدتی است از خود با عضلات ورزشکاری اش منتشر می نماید دوباره به اشتراک گذاشت.

عکس ورزشکاری محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر سینما، نوازنده گیتار است. محمدرضا گلزار متولد اول فروردین 1356 است. محمدرضا گلزار در زمینه خوانندگی هم فعالیت دارد. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. محمدرضا گلزار تصویر زیر را در باشگاه از خود به نمایش گذاشت.

محمدرضا گلزار بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی که مدتی است بجای فعالیت در عرصه بازیگری در فضای مجازی بسیار دیده می گردد، عکسی را با اندام ورزشکاری اش منتشر کرد.

محمدرضا گلزار بعد از عکس هایی که از او به همراه تعداد زیادی بادیگارد منتشر شد مجبور شد علت وجود این بادیگاردها را مطرح کند. به گزارش وقت صبح، محمدرضا گلزار سوپراستار مطرح ایرانی که تعداد زیادی بادیگارد همواره همراهش است در یکی از مصاحبه ها چرایی وجود این تعداد بادیگارد را اعلام نمود. محمدرضا گلزار جزو اولین نفراتی بود که ویدیو حضورش با بادیگارد در اکران عمومی یک فیلم سینمایی واکنش های تندی را به همراه داشت، تا جایی که عده ای با این حرکت آقای سوپر استار، مردمی بودن او را مورد نقدهای تند و تیز قرار دادند و اعلام نمودند که این موضوع چیزی جز ایجاد فاصله بین هنرمند و هوادارانش نیست. موضوعی که در نهایت گلزار را به واکنش وادار کرد و او در جواب گفت: ارائه 500 ارز دیجیتال و توکن های لورج دار تنها در صرافی اریترون ارائه 500 ارز دیجیتال و توکن های لورج دار تنها در صرافی اریترون ثبت نام yektanet-logo-sign تبلیغ آنهایی که من را دیدند می دانند که من چقدر عاشقانه با هوادارانم رفتار می کنم؛اما یک جاهایی هست که ما باید سر یک زمان معین خودمان را به یک مراسم برسانیم. در هر مراسم اصولا تعدادی بادیگارد وجود دارد که یاری می نمایند تا ما به موقع در محل حضور پیدا کنیم.اگر این عزیزان نباشند ما سر وقت نمی رسیم، وگرنه من در زندگی شخصی ام بادیگاردی ندارم.

بهانه باورنکردنی محمدرضا گلزار برای بادیگارد داشتنش

محمدرضا گلزار بعد از عکس هایی که از او به همراه تعداد زیادی بادیگارد منتشر شد مجبور شد علت وجود این بادیگاردها را مطرح کند.

محمدرضا گلزار سوپراستار مطرح ایرانی که تعداد زیادی بادیگارد همواره همراهش است در یکی از مصاحبه ها چرایی وجود این تعداد بادیگارد را اعلام نمود.

محمدرضا گلزار جزو اولین نفراتی بود که ویدیو حضورش با بادیگارد در اکران عمومی یک فیلم سینمایی واکنش های تندی را به همراه داشت، تا جایی که عده ای با این حرکت آقای سوپر استار، مردمی بودن او را مورد نقدهای تند و تیز قرار دادند و اعلام نمودند که این موضوع چیزی جز ایجاد فاصله بین هنرمند و هوادارانش نیست.

آنهایی که من را دیدند می دانند که من چقدر عاشقانه با هوادارانم رفتار می کنم؛اما یک جاهایی هست که ما باید سر یک زمان معین خودمان را به یک مراسم برسانیم.

در هر مراسم اصولا تعدادی بادیگارد وجود دارد که یاری می نمایند تا ما به موقع در محل حضور پیدا کنیم.اگر این عزیزان نباشند ما سر وقت نمی رسیم، وگرنه من در زندگی شخصی ام بادیگاردی ندارم.

منبع: رکنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1464

به "عکس ورزشکاری محمدرضا گلزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ورزشکاری محمدرضا گلزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید