سریالی که شبکه HBO بر اساس ویدئوگیم محبوب The Last Of Us می سازد، حتی گران تر و هزینه برتر از گیم آو ترونز خواهد بود!

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تلویزیون، دیگر آن مفهوم تلویزیون سابق را ندارد. زمانی بود که فیلم ها و سریال های تلویزیونی شبکه ها، حتی شبکه های مشهورتر در رتبه ای پایین تر از بلاک باسترهای سینمایی قرار می گرفتند.

سریالی که شبکه HBO بر اساس ویدئوگیم محبوب The Last Of Us می سازد، حتی گران تر و هزینه برتر از گیم آو ترونز خواهد بود!

اما این سال ها مینی سریال ها و سریال های چندفصلی باکیفیتی پخش شده که فاصله بین تلویزیون و سینما را محو نموده اند. در روزهای کرونایی که اصلا تلویزیون بر سینما فزونی پیدا نموده و سینما باید نگران باشد که در فردایی که بیماری کنترل شد، چگونه صندلی قبلی خود را بازیابد.

یکی از شبکه های تلویزیونی که همواره نامش با کیفیت عجین است، شبکه HBO است. بعضی ها اصلا اعتقاد دارند که این شبکه سریال بد نمی سازد!

سریال نوی که به وسیله HBO در حال ساخت است و در مرحله فیلمبرداری است، سریال The Last of Us است که اقتباسی است از یک ویدئوگیم بسیار محبوب به همین نام.

داستان کلی این سریال این است که مردی به نام جوئل با بازی پدرو پاسکال وادار می گردد که دختر کوچکی به نام الی با بازی بلا رمزی را از آمریکایی که به وسیله زامبی ها تسخیر شده بگذارند. چرا که تصور می گردد این دختر، کلیدی برای بهبودی بیماری زامبی زدگی است!

فیلمبرداری این سریال در مک لود فورت و آلبرتای کاندا در حال اجرا است.

شش ماه وقت صرف مراحل آماده سازی قبل فیلمبرداری شده و فیلمبرداری عم 12 ماه طول می کشد تا 10 قسمت این سریال ساخته شوند.

خود HBO آمار و ارقام دقیق در خصوص هزینه سریال ارائه ننموده، اما این را می دانیم که هزینه ساخت هر قسمت این سریال هشت رقمی است! یعنی دست کم هر قسمت این سریال بودجه ای 10 میلیون دلاری دارد.

در مقام مقایسه باید بگوییم که پرهزینه ترین قسمت سریال گیم آور ترونز که قسمت آخر آن بود 15 میلیون هزینه برداشت. با این حساب می گردد نتیجه گرفت که سریال نو The Last of Us گران تر از گیم آو ترونز خواهد بود (البته به نسبت ده اپیزودی که در حال ساخته شدن است.)

اما چرا این سریال اینقدر گران از آب درمی آید. چون ما انتظار داریم به سبب اینکه لوکیشن های سریال بسیار نزدیک به آمریکا است، هزینه آن نسبت به گیم آو ترونز که لوکیشن های پراکنده و دور داشت، کمتر باشد. به علاوه خبری از اژدهاها هم نیست و ارتش زامبی ها هم به گستردگی ارتش های سرزمین های گیم آو ترونز نیست.

گفته شده که مراحل پیش از فراوری سریال گران از آب درآمده و به علاوه دستمزدهای عوامل سریال هم به نسبت بالا بوده اند و هزینه غذا و محل اقامت عوامل هم بالاتر رفته اند.

البته باید در نظر داشت که هزینه برتر بودن سریال نباید این انتظار را در ما ایجاد کند که لزوما سریال هم شکوهی شبیه گیم آو ترونز را خواهد داشت.

منبع: یک پزشک
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1172

به "سریالی که شبکه HBO بر اساس ویدئوگیم محبوب The Last Of Us می سازد، حتی گران تر و هزینه برتر از گیم آو ترونز خواهد بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریالی که شبکه HBO بر اساس ویدئوگیم محبوب The Last Of Us می سازد، حتی گران تر و هزینه برتر از گیم آو ترونز خواهد بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید