تور آلمان: سالزبورگ 1 ، بایرن مونیخ 1؛ نمایش تحسین برانگیز نماینده اتریش مقابل مدعی عنوان قهرمانی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرگزاری خبرنگاران- سالزبورگ میزبان بایرن مونیخ بود و پیروز شد این تیم را با نتیجه 1-1 متوقف کند.

تور آلمان: سالزبورگ 1 ، بایرن مونیخ 1؛ نمایش تحسین برانگیز نماینده اتریش مقابل مدعی عنوان قهرمانی

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، پیش از این بازی گفته می شد که بایرن مونیخ به یکی از آسان ترین قرعه های ممکن برخورد نموده اما شاگردان ماتیاس یایسله در سالزبورگ نشان دادند حریف آسانی نیستند. بایرن مونیخ در شبی که بنجامین پاوار مانع از 2-0 شدن بازی شد، روی سانتر همین بازیکن به گل تساوی بخش دست یافت.

توضیح گل ها:

سالزبورگ 1-0 بایرن مونیخ؛ آدامو (21): طی ضدحمله آدیمی توپ را تا پشت محوطه جریمه جلو برد، توپ را برای آدامو ارسال کرد، طی اثرگذاری آرونسون توپ به آدامو رسید و او با یک ضربه عالی تیمش را پیش انداخت.

سالزبورگ 1-1 بایرن مونیخ؛ کومان (90): بنجامین پاوار توپ را از سمت راست سانتر کرد، توپ با اثرگذاری مولر به کومانی رسید که یارگیری نشده بود، این بازیکن از زاویه بسته دروازه کوهن را گگردد.

شاگردان یولیان ناگلزمان که در ملاقات ابتدایی هفته مقابل بوخوم شکست سختی را متحمل شدند، در ملاقات امشب هم فاصله زیادی با باخت نداشتند اما گل دقیقه 90 کینگزلی کومان باعث شد تا در این ملاقات به تساوی برسند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد.

در دقیقه 10 بود که سرژ گنابری روی یک حرکت خوب، اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد اما ضربه او را دروازه بان سالزبورگ به خوبی دفع کرد.

یک دقیقه بعد مصدومیت نوآ اوکافور باعث شد تا سالزبورگ مجبور گردد دست به یک تعویض زودهنگام بزند و چوکووبیکه آدامو به جای او وارد زمین شد.

تنها 10 دقیقه بعد این بازیکن تازه وارد تیم میزبان را پیش انداخت. روی یک حرکت از سمت راست بود که توپ با همکاری آدیمی و آرونسون به آدامو رسید و او هم با یک ضربه تماشایی دروازه اولریش را باز کرد.

سه دقیقه بعد آدامو می توانست در نقش گلساز ظاهر گردد و پاس او را آرونسون تبدیل به گل کند اما واکنش تماشایی اولریش، دروازه بایرن را نجات داد.

در ادامه این بایرنی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه 30، روی پاس گنابری، این لروی سانه بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه سالزبورگ به بیرون رفت.

در دقایق خاتمهی نیمه اول این بایرنی ها بودند که کوشش بیشتری برای زدن گل تساوی انجام دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازها عبور نکرد و نیمه اول با فزونی 1-0 سالزبورگ به خاتمه رسید. در نیمه دوم سالزبورگ آغاز بهتری داشت و در دقیقه 49، روی حرکت خوب آرونسون، این سِیوالد بود که می توانست فزونی تیمش را دو برابر کند اما ضربه او را اولریش مهار کرد.

در ادامه این بایرنی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. این فرایند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 73، کینگزلی کومان روی یک حرکت انفرادی دیدنی و ضربه ای محکم، می توانست قفل دروازه سالزبورگ را باز کند اما دروازه بان میزبان باز هم مانع از گلزنی بایرنی ها شد. سه دقیقه بعد، روی یک ضدحمله سریع از بایرنی ها، سانه می توانست روی پاس کومان دروازه را باز کند اما باز هم دروازه بان حریف مقاومت کرد.

فشار حملات بایرنی ها دقایق خاتمهی بیشتر و بیشتر شد تا اینکه در دقیقه 90، کومان خاتمه قفل دروازه سالزبورگ را باز کرد. روی ارسال بلند پاوارد از سمت راست بود که توپ با ضربه سر توماس مولر روی تیر دوم به کومان رسید و او هم با یک شوت محکم کار را تمام کرد. در ثانیه های خاتمهی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1432

به "تور آلمان: سالزبورگ 1 ، بایرن مونیخ 1؛ نمایش تحسین برانگیز نماینده اتریش مقابل مدعی عنوان قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: سالزبورگ 1 ، بایرن مونیخ 1؛ نمایش تحسین برانگیز نماینده اتریش مقابل مدعی عنوان قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید