دزد پل های عابرپیاده: 60 میلیون تومان گیرمان آمد!

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، دو دزد و دو مالخر آهن آلات پل های عابرپیاده روانه زندان شدند. در پی وقوع چندین سرقت تجهیزات پل سازی شهرداری منطقه 21 تهران و ارجاع پرونده ها به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص این پایگاه مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

دزد پل های عابرپیاده: 60 میلیون تومان گیرمان آمد!

به گزارش شهروند، کارآگاهان در گام اول تحقیقات متوجه شدند که سارقان از طریق یک تریلی اقدام به سرقت و بارگیری آهن آلات پل های عابرپیاده شهرداری در تاریکی شب می نمایند. در تحقیقات پلیسی کارآگاهان پیروز به شناسایی مالک تریلی به نام مهرداد شدند. در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه او شناسایی و با هماهنگی قضائی متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و به پایگاه پنجم انتقال یافت.

با انتقال مهرداد به پلیس آگاهی او در بازپرسی ها به 20 سرقت اموال دولتی با همکاری یکی از دوستانش اعتراف کرد: آهن آلات پل های عابرپیاده در حال احداث را شب ها سرقت می کردیم و به دو مالخر در جنوب تهران می فروختیم؛ 60 میلیون تومان گیرمان آمد. با ادعای مهرداد، دومین متهم پرونده در شهرستان قدس دستگیر شد و در ادامه تحقیقات پلیسی هر دو مالخر اموال سرقتی دستگیر شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 551

به "دزد پل های عابرپیاده: 60 میلیون تومان گیرمان آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزد پل های عابرپیاده: 60 میلیون تومان گیرمان آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید