رابطه پنهانی با زن شوهر دار به جنایت ختم شد!

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، تحقیقات از مردی که به دلیل رابطه پنهانی با زنی متأهل، شوهر او را به قتل رسانده است، در حالی ادامه دارد که متهم از ارتباط پنهانی و ارتکاب جنایت ابراز پشیمانی می نماید و می گوید فریب خورده است. رسیدگی به این پرونده از اواخر مهرماه با کشف جسد مردی به نام حسام در خانه اش شروع شد و کارآگاهان جنایی بعد از حضور در محل حادثه پی بردند این مرد با ضربه چاقو به کام مرگ کشانده شده است.

رابطه پنهانی با زن شوهر دار به جنایت ختم شد!

شواهد اولیه نشان می داد مقتول زمان حادثه خواب بوده و به همین دلیل نتوانسته از خودش دفاع یا فرار کند. از سویی نه سرقتی از خانه صورت گرفته و نه در ها شکسته بود. همه چیز گویای آن بود که قاتل نیمه شب در کمال آرامش وارد خانه شده و بعد از اجرای نقشه ا ش، محل را ترک نموده است. این سرنخ ها سبب شد همسر مقتول به نام فریبا به عنوان مظنون اصلی پرونده شناخته گردد و پشت میز بازپرسی بنشیند.

این زن که از ابتدا ادعا می کرد از نحوه قتل بی اطلاع است، باز هم سعی کرد خودش را بی گناه معرفی کند، اما کوشش او فایده ای نداشت و او در نهایت به خیانت و جنایت اعتراف کرد و گفت با پسری به نام کمال رابطه داشت و با بازگذاشتن در خانه برای این مرد زمینه قتل شوهرش را فراهم کرد. این زن ادعا کرد کمال اصرار داشت حسام را بکشند تا بتوانند با هم ازدواج نمایند.

کارآگاهان بعد از شنیدن اظهارات این زن کمال را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و بازداشت کردند. او که تمام راز ها را برملاشده می دید، به کشتن شوهر فریبا اقرار کرد، اما گفت برخلاف ادعای این زن خود او بود که به انجام قتل اصرار داشت.

مرد جوان در ادامه ماجرای آشنایی اش را با فریبا را تعریف کرد و گفت: این زن و شوهرش اهل شهرستان محل سکونت من هستند. مدتی قبل فریبا که در تهران زندگی می کرد، به شهر ما آمد و من خیلی اتفاقی او را دیدم. از همان لحظه که نگاهش کردم عاشقش شدم و تصمیم گرفتم با او ارتباط برقرار کنم تا بتوانیم با هم ازدواج کنیم. کوششم در این زمینه موفقیت آمیز بود که توانستم با فریبا دوست شوم، اما قبل از اینکه بتوانم به خواستگاری اش بروم و او را به عقد خودم دربیاورم، او با مردی دیگر ازدواج کرد. متهم در ادامه اعترافاتش شرح داد: بعد از ازدواج فریبا رابطه ام با او قطع شد. دیگر چاره ای نداشتم جز اینکه او را فراموش کنم. این کار برایم بسیار سخت بود، اما می دانستم دیگر کوشش هایم بی فایده است.

در همین اثنا حدود چهار ماه قبل فریبا برایم پیامکی فرستاد و از شوهرش گلایه کرد. او گفت حسام خیانت نموده و او نمی تواند این زندگی مشترک را تحمل کند. بعد از آن پیامک بود که رابطه ما دوباره آغاز شد و در نهایت من از فریبا خواستم از حسام طلاق بگیرد تا بتوانیم با هم ازدواج و زندگی کنیم، اما فریبا بعد از مدتی پیشنهاد داد همسرش را به قتل برسانیم. من ابتدا با این کار مخالف بودم، اما در نهایت قبول کردم این کار را انجام بدهم. من می خواستم به فریبا برسم و به عاقبت کاری که نموده بودم فکر نمی کردم.

کمال در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: من فریب فریبا را خوردم. او قبل از اینکه من دست به کار شوم، یک بار خودش برای قتل شوهرش اقدام و او را با سم مسموم نموده بود، اما کمال زنده ماند، به همین دلیل فریبا از من یاری خواست. روز حادثه درحالی که چاقویی همراه داشتم، در پشت بام خانه حسام مخفی شدم. شب وقتی او خوابید، فریبا با من تماس گرفت و گفت وقت اجرای نقشه رسیده است. او درِ خانه را برایم باز گذاشت و من حسام را در خواب به قتل رساندم و فرار کردم. من فریب فریبا را خوردم و به شدت از کاری که نموده ام پشیمان هستم. بنا بر این گزارش متهم درحال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 758

به "رابطه پنهانی با زن شوهر دار به جنایت ختم شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه پنهانی با زن شوهر دار به جنایت ختم شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید