توقیف اموال رحمتی از سوی اداره مالیات ، دردسر تازه برای استقلال

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، اداره مالیات در نامه ای به باشگاه شهر خودرو اموال منقول و غیرمنقول سیدمهدی رحمتی نزد آن باشگاه را توقیف کرد.

توقیف اموال رحمتی از سوی اداره مالیات ، دردسر تازه برای استقلال

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، قرار بود مالیات این بازیکن از سوی باشگاه استقلال پرداخت گردد. سیدمهدی رحمتی در این رابطه گفت: چند سال است به خاطر مشکل مالیاتی ممنوع الخروج و ممنوع المعامله هستم و صدایم درنیامده اما ظاهرا از سکوت من سوء استفاده های زیادی شده است.

دروازه بان شهر خودرو اضافه نمود: در شرایطی که آقایان در فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال هر روز ادعا می نمایند این باشگاه نه بدهی دارد نه مسئله ای برای حضور در آسیا اما نه تنها مالیات من را پرداخت ننموده اند بلکه ظاهرا به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم اطلاعات غلط داده اند. نمی دانم چه کسی جوابگوی چنین کار زشتی است و چه کسی مسئولیت این کار را بر عهده می گیرد اما حالا که با نامه توقیف اموال روبرو شده ام ذره ای کوتاه نمی آیم و به هر نهادی لازم باشد شرح می دهم که نه تنها بدهی مالیاتی من چند سال است که پرداخت نشده بلکه برای پاک کردن صورت مساله مدارک غیر واقعی هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نموده اند.

رحمتی تاکید نمود: پنج ماه است که در حال مذاکره با مسئولان مربوطه هستم و به خاطر حل شدن این مشکل وکیل بنده بارها و بارها با کامران منزوی صحبت نموده اما فقط امروز و فردا و مشکل حل می گردد شنیده ام! انگار نه انگار که زندگی ام مختل شده و تمام حساب های بانکی ام بسته شده است.

وی گفت :این اولین و آخرین اولتیماتوم من بابت این اتفاق است و همانطور که نامه توقیف اموال با فرصت 5 روزه به دستم رسیده من هم تا ظهر امروز که وکیلم با عضو هیات مدیره استقلال جلسه دارد صبر خواهم کرد. اگر مشکل مالیاتی من حل نشد همان رفتاری را انجام می دهم که آقایان در این چند سال و 5 با ماه با من انجام دادند.

  • سپاهان به صدر جدول رفت | رحمتی مانع شکست شهرخودرو شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 16

به "توقیف اموال رحمتی از سوی اداره مالیات ، دردسر تازه برای استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف اموال رحمتی از سوی اداره مالیات ، دردسر تازه برای استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید