تمدید مهلت فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد تا 7 مهر

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی سال 1401 این دانشگاه تا روز پنجشنبه هفتم مهرخبر داد.

تمدید مهلت فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد تا 7 مهر

مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای نیل به اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه از نیروهای جوان متعهد و متخصص علمی براساس طرح آمایش آموزشی دعوت به همکاری نموده است.

براساس این اطلاعیه ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی که از تاریخ 21 شهریور سال 1401 شروع شده است تا هفتم مهرماه امسال ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس sajed.iau.ir پس از مطالعه دقیق قوانین و مقررات و تکمیل مدارک مدنظر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به شروع فراخوان دانشگاه آزاد اسلامی برای جذب هیأت علمی (به وسیله سامانه جامع دانشگاه sajed.iau.ir) و بعلاوه مصوبه ضوابط ویژه جذب برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان شورای عالی انقلاب فرهنگی، برگزیدگان حمایت جذب در مؤسسات علمی بنیاد مطابق شیوه نامه تسهیلات جذب دانش آموختگان برتر دانشگاهی در مؤسسه های علمی طرح شهید دکتر شهریاری در اولویت جذب قرار می گیرند.

طبق این اطلاعیه به منظور جلوگیری از تأخیر در فرآیند آنالیز تقاضای استخدام فارغ التحصیلان مرد برگزیده طرح نظام وظیفه تخصصی (مربوط به بنیاد ملی نخبگان و مرکز تعاملات بین المللی) مطابق با شیوه های مربوطه، امکان شرکت در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی و طی همزمان مراحل انجام پروژه جایگزین خدمت، وجود دارد.

دانشگاه آزاد در این اطلاعیه یادآورش شد: در این مدت فرآیند آنالیز صلاحیت علمی و عمومی افراد انجام می گردد. در صورت اتمام فرایند جذب و موافقت با استخدام برای صدور حکم کارگزینی احتیاج به ارائه مدارک اتمام دوره مطابق قوانین خواهد بود.

براساس این اطلاعیه، با عنایت به فراهم شدن امکان جذب دانش آموختگان مقطع دکتری تخصصی مشمول وظیفه عمومی با استفاده از طرح مشمولین متخصص در دانشگاه آزاد اسلامی افراد برگزیده تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در صورت تمایل می توانند جهت عضویت در هیأت علمی وظیفه رشته های مورد احتیاج به سامانه جامع دانشگاه مراجعه و تقاضای جذب خود را ثبت نمایند.

خبرنگاران علمی پزشکی دانشگاه و کنکور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مهر 1401 بروزرسانی: 4 مهر 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1569

به "تمدید مهلت فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد تا 7 مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد تا 7 مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید