ترفندی جالب و ساده برای درمان سردردهای میگرنی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، نمناک/یک زن اهل هند در 20 دقیقه راهی سریع برای درمان میگرن های غیر قابل تحمل را پیدا کرد. میگرن ها که سردردهای بسیار دردناکی هستند، جزو 3 بیماری های شایع در جهان می باشند. با اینکه داروها و مکمل ها معمولاً راه چاره های اضطراری هستند، اما ممکن است زمانی که دچار حملات میگرن می شوید، همواره در دسترس نباشند. خوشبختانه، زنی از هند ادعا می نماید که یک ترفند را پیدا نموده است تا بتوان به سرعت از شر میگرن خلاص شد - با یک ابزار خانگی! در بخش سلامت نمناک می دانیم که چقدر میگرن ممکن است وحشتناک باشد، به همین دلیل است که ما اینجاییم تا این ترفند جدید را با شما به اشتراک بگذاریم و امیدواریم که شما را از یک روز بد و سخت خلاص کنیم.

ترفندی جالب و ساده برای درمان سردردهای میگرنی

استفاده از طب فشاری برای درمان سردرد میگرنی

الیزابت هایز، از هند، پس از تحمل بیش از 12 ساعت رنج ناشی از سردرد، تصمیم گرفت که از درد خود رهایی یابد، با این حال، پس از امتحان کردن چندین داروی مسکن و درمان خانگی، درد او هنوز ادامه داشت، بنابراین او مسائل را به دست خودش گرفت و به جای آن راهکار متفاوتی را امتحان کرد. الیزابت در جستجوی خود به وسیله اینترنت دستگاهی را پیدا کرد که به طور خاص برای درمان میگرن به وسیله علم طب فشاری به کار می رفت، با این حال به نداشتن زمان برای سفارش آنلاین این دستگاه، او جایگزینی را با استفاده از چیزی که اغلب ما در خانه هایمان داریم - یک کلیپس غذا پیدا کرد.

با وصل کردن کلیپس غذا بین شست و سبابه، درد او در عرض 20 دقیقه بعد، به نصف کاهش پیدا کرد. الیزابت که از این ترفند آسوده خاطر و شگفت زده شده بود، به سرعت این تجربه را در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشت تا به مبتلایان دیگر به میگرن نیز یاری کند. پست او به سرعت وایرال شد.

بسیاری اظهار داشتند که این حقه را قبلاً امتحان نموده بودند، اما نه با یک کلیپس غذا، بلکه با هدفی که فشار را بر روی ناحیه بین شست و سبابه اعمال می نماید، حتی می توانید از انگشتان خود برای این فشار بهره ببرید.

چرا این روش جواب می دهد؟

طب فشاری یک شکل باستانی از طب چینی است، که بر طبق آن هر اندام در بدن به یک نقطه متصل می گردد. با اعمال فشار فیزیکی بر این نقاط، افراد می توانند از علائم خود رهایی یابند.

دلیل این کار این است که فشار به اندازه کافی برای بازگرداندن جریان طبیعی انرژی در بدن بوجود می آید، که برای مبارزه با هر گونه بیماری یا درد ضروری است. چنانچه در سلامت نمناک و در بحث طب شفاری پیش از این کامل شرح دادیم طبق طب فشاری، ناحیه بین انگشت شست و سبابه، که به نام هی گو شناخته می گردد، یکی از نقاط طب سوزنی است که می تواند به شما یاری کند از استرس و میگرن رهایی یابید. این نقطه به روده عظیم متصل است، و به این معنی است که می تواند به مسائل گوارشیتان نیز یاری کند.

** در حالی که این یک راهکار خوب برای کسانی است که به دنبال راه های جایگزین برای برطرف دردها هستند، اما به خاطر داشته باشید که زنان باردار نباید آن را انجام دهند، که ممکن است عوارض جانبی ناگوار رخ دهد.

منبع: همگردی
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1051

به "ترفندی جالب و ساده برای درمان سردردهای میگرنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندی جالب و ساده برای درمان سردردهای میگرنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید