تبون: جمهوری جدیدی در الجزایر پایه ریزی می کنم

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رئیس جمهور الجزایر به مردم کشور قول داد تا جمهوری جدیدی در الجزایر پایه ریزی کند.

تبون: جمهوری جدیدی در الجزایر پایه ریزی می کنم

به گزارش گروه بین الملل مجله دانلود و سرگرمی به نقل از روزنامه الجزایری الخبرالیومی، عبدالمجید تبون در صحفه شخصی اش در توئیتر نوشت: بنده با مردم الجزایر میثاق می بندم که جمهوری جدید و قوی در کشور ایجاد کنم که به دور از فساد باشد.

رئیس جمهور الجزایر افزود: کارگران در سال 1956 علیه استعمار فرانسه قیام کردند و توانستند اتحادیه تاریخی خود را به رهبری شهید عیسات ایدیر پایه گذاری کنند.

وی افزود: در سال 1971 مردم الجزایر توانستند به رهبری هواری بومدین نفت و گاز کشور خود را ملی کنند.

عبدالمجید تبون برای همراه کردن مخالفان با دولتش از الجزایر جدید در دوره زمامداریش خبر داده و در این راستا برخی از زندانیان سیاسی را از بند آزاد کرده و از ضرورت اصلاح بنیادین قانون اساسی این کشور سخن به میان آورده است.

این روزنامه در خبر دیگری به نقل از وزیر ارتباطات الجزایر نوشت: این کشور در نظر دارد یک شبکه تلویزیونی ماهواره ای بین المللی برای بهبودی چهره الجزایر نزد افکار عمومی جهان راه اندازی کند.

عمار بلحیمر افزود: الجزایر برای سنجش افکار عمومی مردم، موسسه ای را در این زمینه تاسیس خواهد کرد.

وی با تاکید بر ضرورت عاری سازی فضای رسانه ایی از خبرهای نادرست گفت : باید اخبار در چارچوب حقیقی و قانونی منتشر شوند تا مردم به رسانه ها دوباره اعتماد پیدا کنند.

وزیر ارتباطات الجزایر شرح داد: باید قوانین مربوط به دسترسی مجله دانلود و سرگرمی به منابع صحیح خبری و اطلاعاتی فعال سازی شود و مجله دانلود و سرگرمی بتوانند به آسانی به این منابع دسترسی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 224

به "تبون: جمهوری جدیدی در الجزایر پایه ریزی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبون: جمهوری جدیدی در الجزایر پایه ریزی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید