برندسازی شهر سردرود در دستورکار دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تبریز از قرارگیری برندسازی شهر سردرود در دستورکار دستگاه های اجرای آذربایجان شرقی اطلاع داد.

برندسازی شهر سردرود در دستورکار دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، روز سه شنبه 21 دی ماه 1400، دومین جلسه هم اندیشی تبیین و برنامه ریزی اقدامات اجرایی مربوط به آثار ناملموس ثبت شده شهرستان تبریز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان تبریز، شهردارهای سردرود و خسروشاه برگزار گردید.

رامین اسبقی رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تبریز، گفت: با توجه به جایگاه ویژه سردرود به عنوان خاستگاه فرش دستباف ایران، معرفی جامع این شهر خلاق یکی از مهم ترین اهداف اداره کل میراث فرهنگی استان است که همکاری سایر دستگاه های اجرایی برای تحقق اهداف توسعه ای این شهر لازم است.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تبریز، ادامه داد: با توجه به تأکید ویژه معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بر معرفی جامع ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و صنایع دستی شهر سردرود و سایر شهرهای ملی، کلیپ و مستندهایی جامع از شهرهای ملی و به ویژه شهر سردرود با همکاری شرکت سروش تهیه خواهد شد.

او اضافه نمود: بعلاوه در این جلسه مقرر شد تا در مطالعات برندسازی شهر سردرود، علاوه بر معرفی تابلو فرش، مراکز خدمات پذیرایی گردشگری، گردشگری غذا، محصولات باغی و کشاورزی این شهر خلاق در دستور کار قرار گیرد.

اسبقی گفت: با توجه به اینکه رسانه ملی در معرفی ظرفیت های گردشگری نقش مهمی دارد، لذا از ظرفیت رسانه ملی در معرفی جاذبه های شهر سردرود بهره خواهیم برد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1448

به "برندسازی شهر سردرود در دستورکار دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندسازی شهر سردرود در دستورکار دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید