انتشار رمان جدیدی از محمود دولت آبادی

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران ، نشر چشمه به تازگی دست به انتشار رمان جدیدی از محمود دولت آبادی به نام اسب ها، اسب ها از کنار یکدیگر زده است که این اثر طی روزهای آینده راهی بازار نشر خواهد شد.

انتشار رمان جدیدی از محمود دولت آبادی

طبق شنیده ها این رمان به مفهوم پدر می پردازد و قهرمان رمان یک پدر است. دولت آبادی این رمان را سال گذشته تحویل نشرچشمه داده است.

در پشت جلد این کتاب آمده است: ملک پروان. اگر نتوانم خط و خبری از ثَریٰ برایش ببرم می میرد. و اگر ملک بمیرد، اگر دق کند نمی دانم من سروکارم به چه روزگاری بیفتد! کمِ کمش این است که گوروگم می شوم از این عالم اگر تو لجن جوی نفله نشوم. پس اگر راهی به گمانت می رسد کاری بکن. من خیالت را از بابت ذوالقدر راحت کردم. آن یکی دیگرم پیداش می کنم، پیداش می کنیم. گفتی اسمش چی بود؟ کریما گفت که مهم نیست؛ نشد هم نشد! و چندی گذشت تا بگوید این هم زنده بودیِ ماست. به یکدیگر می رسیم و از کنار هم می گذریم. یادی ـ چیزی از خودمان در دیگری باقی می گذاریم یا باقی نمی گذاریم؛ و هر کدام به محض گذر از کنار شانه هم در پاشنه پای دیگری گم می شویم؛ چه اهمیتی دارد! مرحب جنم خوبی بود، خیلی فکری اش می شوم. نگرانم حیف شده باشد با آن بی باکی ای که داشت.

رمان اسب ها، اسب ها از کنار یکدیگر، اثر محمود دولت آبادی در 129 صفحه و به بهای 30هزار تومان از سوی نشر چشمه راهی بازار نشر خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 515

به "انتشار رمان جدیدی از محمود دولت آبادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار رمان جدیدی از محمود دولت آبادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید