120 مقاله علمی Isi و Isc معلمان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 120 مقاله علمی - پژوهشی Isi و Isc معلمان مرد و زن هر سه مقطع تحصیلی این استان با موضوع های مختلف ثبت شده است.

120 مقاله علمی Isi و Isc معلمان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد

به گزارش از ، حسینعلی فاتحی معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: این تعداد مقاله علمی - پژوهشی مربوط به 45 نفر از معلمان محقق کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

او اضافه کرد: کتاب های نوشته شده از سوی 30 معلم نویسنده و مؤلف کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های مختلف نیز در یک سال گذشته دریافت و در بانک اطلاعات پژوهشگران این استان به ثبت رسیده است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: فعالیت های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی برجسته ای در سال های گذشته از سوی معلمان ابن استان صورت گرفته است.

فاتحی اعلام کرد: بعضی از این فعالیت ها از سال 1397 تاکنون شامل ارائه 150 اولویت پژوهشی و تصویب 14 مورد از آنها در شورای تحقیقات کهگیلویه و بویراحمد، ثبت 25 عنوان سرانجام نامه مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا، ثبت 14 پروپوزال تایید شده در سامانه سمات و انجام هشت تحقیق در حوزه سوادآموزی است.

او گفت: همه ساله تعدادی از دستاوردهای علمی، تحقیقاتی و پژوهشی معلمان کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه های هفته پژوهش و فناوری این استان عرضه و در معرض دید عموم قرار می گیرد.

فاتحی گفت: سال تحصیلی جاری نیز طرح معلم پژوهنده در کهگیلویه و بویراحمد اجرا و بر اساس آن فعالیت های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی معلمان استان دریافت و به وزارت آموزش و پرورش ارسال می گردد.

افزون بر 161 هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می نمایند.

ط

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 6

به "120 مقاله علمی Isi و Isc معلمان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "120 مقاله علمی Isi و Isc معلمان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید