چند راه حل برای نگه داری طولانی مدت سبزی خوردن

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، برای شما هم پیش آمده که چه سبزی تازه تازه بخرید یا سبزی دو سه روز قبل، باز هم بعد از اینکه داخل یخچال می گذارید خراب شده است؟! چه روش هایی را انتخاب کرده اید؟ تا به حال شده قید سبزی خریدن را به خاطر همین موضوع بزنید؟!

چند راه حل برای نگه داری طولانی مدت سبزی خوردن

این راه هایی که می گوییم را امتحان کنید تا دیگر با جان و دل سبزی بخرید و با عشق بخورید و تا دانه آخر تره و شاهی ها هم تمام شود چیزی دور نریزید! باور نمی کنید؟ امتحان آن که کاری ندارد.

راه اول:

برای نگه داری طولانی مدت سبزی خوردن کار خاصی لازم نیست بکنید! همین که آن ها را به صورت نشسته داخل نایلون بریزید و تمام هوای داخل آن را خالی کنید و به صورت در بسته داخل یخچال بگذارید کافیست! حالت وکیومی که ایجاد می شود از خراب شدن سبزی جلوگیری می کند!

راه دوم:

سبزی های شسته شده را روی پارچه تمیزی پهن کنید و اجازه بدهید کاملا خشک بشوند. داخل قابلمه مسی یا روی یک دستمال نخی بیندازید و سبزی ها را روی آن بریزید و در قابلمه را بگذارید و توی یخچال قرار دهید. مطمئن باشید تازه تازه می مانند!

راه سوم:

اگر سبزی شما پلاسیده شد آن ها را دور نریزید! روی سبزی ها آب خنک بریزید و چند حبه قند هم داخل آب بیندازید و ده دقیقه زمان بدهید. بعد از طی این مدت آبکشی کنید. حالا سبزی شما مثل روز اول تازه شده است!

در آخر:

سبزی خوردن را به عنوان یک عضو جدایی ناپذیر سفره غذاهای تان داشته باشید. به علت خواص زیاد سبزی برای بدن حیف است از آن غافل بمانید. کم کم خرید کنید و هر روز استفاده کنید.

منبع: عصر ترکیه

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1402 بروزرسانی: 19 مرداد 1402 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1704

به "چند راه حل برای نگه داری طولانی مدت سبزی خوردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند راه حل برای نگه داری طولانی مدت سبزی خوردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید