ورود نهمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه به فرابورس

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، خبرنگاران : نهمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه با نام صندوق ستاره برتر وارد فرابورس می شود.

ورود نهمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه به فرابورس

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایبِنا، شرکت در این پذیره نویسی از طریق کارگزاری های عضو فرابورس فراهم شده که حداقل تعداد واحد قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی یک هزار واحد و حداکثر آن 400 هزار واحد سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.

پذیره نویسی نهمین صندوق جسورانه فرابورسی به نام صندوق ستاره برتر با سرمایه 100 میلیارد تومانی و حوزه فعالیتِ صنایع فناوری های مالی (فین تک) و فناوری اطلاعات از امروز شنبه پانزدهم شهریورماه در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس آغاز می شود و تا بیست وششم همین ماه ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، دوره فعالیت این صندوق 5 سال و قیمت مبنای هر واحد سرمایه گذاری صد هزار تومان است که 20 درصد از مبلغ هر واحد در زمان پذیره نویسی و مابقی آن در طول دوره سرمایه گذاری و پیرو فراخوان های مدیر صندوق باید ظرف مهلت مشخص شده بر اساس امیدنامه پرداخت شود.

استارز، نهمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه بازار سرمایه است و مدیریت این صندوق را مشاور سرمایه گذاری دیدگاهان نوین بر عهده دارد.

شرکت در این پذیره نویسی از طریق کارگزاری های عضو فرابورس فراهم شده که حداقل تعداد واحد قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی یک هزار واحد و حداکثر آن 400 هزار واحد سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.

با توجه به عدم تضمین سودآوری صندوق های سرمایه گذاری جسورانه، سرمایه گذاران باید قبل از خرید واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری جسورانه، اقرارنامه و بیانیه پذیرش ریسک پذیره نویسی یا معامله واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری جسورانه را امضا کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 621

به "ورود نهمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه به فرابورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود نهمین صندوق سرمایه گذاری جسورانه به فرابورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید