قیمت نو تخم مرغ اعلام شد

به گزارش مجله دانلود و سرگرمی، رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن گفت: قیمت نهایی تخم مرغ کیلویی 56 هزار تومان برای مصرف کننده امروز به میادین و فروشگاه های زنجیره ای کشور اعلام شد.

قیمت نو تخم مرغ اعلام شد

به گزارش فارس، حمیدرضا کوچک کاشانی درباره قیمت نهایی تخم مرغ، گفت: با توجه به مسئولیت تنظیم بازار و برنامه ریزی فراوری که در 27 دی ماه سال گذشته به اتحادیه میهن واگذار شده بود، ما از دو ماه گذشته برای اصلاح قیمت و واقعی شدن آن پیگیر بودیم.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن اضافه نمود: برای این که مرغداران در نیمه دوم سال مسئله ای در فراوری و تداوم آن نداشته باشند، قیمت پیشنهادی تخم مرغ به وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر 47 هزار و 300 تومان درب مرغداری و 56 هزار تومان (هر کیلو) برای مصرف کننده اعلام شد تا مرغداران بتوانند انگیزه لازم را داشته باشند تا نیمه دوم سال که نیمه پرمصرف تخم مرغ برای مردم است، مسئله ای در بحث تامین تخم مرغ در کشور وجود نداشته باشد.

کاشانی توضیح داد: این قیمت نهایی شده و امروز به میادین و فروشگاه های زنجیره ای کشور اعلام شد و امیدواریم با حمایت وزارت جهاد کشاورزی، سال جاری نیز همانند سال گذشته در بحث تخم مرغ مسئله ای نداشته باشیم.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن ابراز امیدواری کرد: در صورت ثابت بودن ارز برای تامین مواد اولیه و نهاده ها، هیچ گونه کمبودی در مورد تخم مرغ در کشور نخواهیم داشت و حتی صادرات تخم مرغ بیش از سال گذشته خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1402 گردآورنده: dnl4all.ir شناسه مطلب: 1664

به "قیمت نو تخم مرغ اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت نو تخم مرغ اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید